Logo Kurier Iławski

Pierwsza strona
INFORMACJE
Opinie
Kurier Zdrowia i Urody
Papierosy
CENNIK MODUŁOWY
Ogłoszenia drobne
Stopka
FORUM

INFORMACJE
Wybuch paczki na komendzie policji. Zobacz nagranie.
Iława znowu traciła wodę!
Zmarł ROMAN BRZOZOWSKI
Radna Jackowska kontra burmistrz Kopaczewski
Istny wariat pędził na czołówkę!
Wielki remont, wielki korek, jeszcze większe nerwy
BETONOWA MAFIA rozbita!
Na wirażu mocno walnęli w drzewo! Co tam się stało?
Tragedia na torach koło Susza
Zmarł Marian Żuchowski
Bernadeta Hordejuk odwołana
Wreszcie wiadukt na wylocie drogi Iława-Grudziądz!
Zwariowana historia miłosnego trójkąta
Psychiatryk zamiast więzienia
Odszedł słynny kibic Paweł Jakielski
Kto uśmiercił księdza? Ohydna plotka wstrząsnęła miastem
Likwidacja przejść dla pieszych sposobem na korki drogowe?
Atak hakerów na biuro spółdzielni
Z kopa w twarz. Śmiertelne pobicie
Szofer uratował niemowlaka
Więcej...

INFORMACJE

2012-05-23

STREFY KIBICA nie będzie w Iławie


Żenująca sytuacja! Dla fanów piłki nożnej najważniejsze jest miejsce, gdzie przy niskoalkoholowym piwie będą mogli na dużym telebimie wspólnie oglądać i przeżywać mecze. Na tzw. „strefę kibica” w Iławie jednak nie mamy co liczyć. Mimo tego władze miasta liczą na... turystów podczas Euro 2012.


– Strefy kibica nie organizujemy jako miasto, bo zbyt mocno nadwyrężyłoby to nasz budżet – mówi Włodzimierz Ptasznik, burmistrz Iławy. – Jednak pozostajemy otwarci na propozycje przedsiębiorców i ewentualną współpracę w tym zakresie.

Największe starania trwają o kibiców i turystów, którzy przy okazji mistrzostw chcieliby zatrzymać się w naszym regionie i odpocząć. Argumenty przemawiające za Iławą to jej doskonałe położenie – prawie pośrodku miast, gdzie będą rozgrywane mecze. Problem koszmarnych dróg i połączeń kolejowych pomijamy…

– Działania promocyjne prowadzimy już od wielu miesięcy, chcąc zachęcić kibiców z zagranicy do przyjazdu do Iławy – kontynuuje burmistrz. – Skoncentrowaliśmy się głównie na promocji w Niemczech i Holandii, ale nawiązaliśmy również współpracę z Gdańskiem i Elblągiem.

Akcja polegała m.in. na wystawianiu publikacji o Iławie podczas europejskich targów turystycznych w Berlinie oraz w mniejszych wydawnictwach na terenie Niemiec.

W promocji Iławy pomagają również miasta partnerskie (przede wszystkim Herborn i Tholen) oraz powiat Hof. Burmistrzowie tych miast zachęcają swoich mieszkańców do odwiedzenia naszych terenów.

Dodatkowo w Elbląskiej Strefie Kibica Iława będzie promowana jako miejsce wypoczynku między meczami. Od 8 czerwca zobaczymy, jaki da to efekt. (ok)


  2012-05-23  

Z komentarzami zapraszamy na forum
Wróć   Góra strony
125789957



REDAKCJA:
redakcja@kurier-ilawski.pl


Zaproszenia: co, gdzie, kiedy?
informator@kurier-ilawski.pl


Biuro Ogłoszeń Drobnych:
ogloszenia@kurier-ilawski.pl


Biuro Reklamy:
reklama@kurier-ilawski.pl


Kronika Towarzyska:
kronika@kurier-ilawski.pl






Pierwsza strona | INFORMACJE | Opinie | Kurier Zdrowia i Urody | Papierosy | CENNIK MODUŁOWY | Ogłoszenia drobne | Stopka
FORUM | 
E-mail: redakcja@kurier-ilawski.pl, reklama@kurier-ilawski.pl, ogloszenia@kurier-ilawski.pl
Copyright © 2001-2026 - Kurier Iławski. Wszystkie prawa zastrzeżone.