Logo Kurier Iławski

Pierwsza strona
INFORMACJE
Opinie
Papierosy
CENNIK MODUŁOWY
Ogłoszenia drobne
Stopka
Wyszukiwarka
FORUM

INFORMACJE
Remont wiaduktu: Toniemy w korkach
Dojechali na wstecznym
Leśna Banda!
Burmistrz milioner
Szatan w rękach aniołów
Skarga na szpital. Pytania bez odpowiedzi
Potwór i morderca spod matki serca
Morderstwo przy tartaku
Mąż Niemiec nie jest zły!
Czy Jeziorak odpędza burze?
PSL chce zniesienia dwukadencyjności w gminach
Burmistrz bez zaufania
Śmierć za 10 tysięcy złotych
3-latek odnaleziony na mokradłach w lesie!
Seks pod balkonem
Szok! U denstysty NFZ już nie pomoże!
Z maczetą na księdza
Nowa szefowa rady miejskiej
Dogrywka: Trzaskowski kontra Nawrocki
Kompromitacja! Kasa przeszła nam bokiem
Więcej...

2012-05-23

STREFY KIBICA nie będzie w Iławie


Żenująca sytuacja! Dla fanów piłki nożnej najważniejsze jest miejsce, gdzie przy niskoalkoholowym piwie będą mogli na dużym telebimie wspólnie oglądać i przeżywać mecze. Na tzw. „strefę kibica” w Iławie jednak nie mamy co liczyć. Mimo tego władze miasta liczą na... turystów podczas Euro 2012.


– Strefy kibica nie organizujemy jako miasto, bo zbyt mocno nadwyrężyłoby to nasz budżet – mówi Włodzimierz Ptasznik, burmistrz Iławy. – Jednak pozostajemy otwarci na propozycje przedsiębiorców i ewentualną współpracę w tym zakresie.

Największe starania trwają o kibiców i turystów, którzy przy okazji mistrzostw chcieliby zatrzymać się w naszym regionie i odpocząć. Argumenty przemawiające za Iławą to jej doskonałe położenie – prawie pośrodku miast, gdzie będą rozgrywane mecze. Problem koszmarnych dróg i połączeń kolejowych pomijamy…

– Działania promocyjne prowadzimy już od wielu miesięcy, chcąc zachęcić kibiców z zagranicy do przyjazdu do Iławy – kontynuuje burmistrz. – Skoncentrowaliśmy się głównie na promocji w Niemczech i Holandii, ale nawiązaliśmy również współpracę z Gdańskiem i Elblągiem.

Akcja polegała m.in. na wystawianiu publikacji o Iławie podczas europejskich targów turystycznych w Berlinie oraz w mniejszych wydawnictwach na terenie Niemiec.

W promocji Iławy pomagają również miasta partnerskie (przede wszystkim Herborn i Tholen) oraz powiat Hof. Burmistrzowie tych miast zachęcają swoich mieszkańców do odwiedzenia naszych terenów.

Dodatkowo w Elbląskiej Strefie Kibica Iława będzie promowana jako miejsce wypoczynku między meczami. Od 8 czerwca zobaczymy, jaki da to efekt. (ok)


  2012-05-23  

Z komentarzami zapraszamy na forum
Wróć   Góra strony
115960152



REDAKCJA:
redakcja@kurier-ilawski.pl


Zaproszenia: co, gdzie, kiedy?
informator@kurier-ilawski.pl


Biuro Ogłoszeń Drobnych:
ogloszenia@kurier-ilawski.pl


Biuro Reklamy:
reklama@kurier-ilawski.pl


Kronika Towarzyska:
kronika@kurier-ilawski.pl






Pierwsza strona | INFORMACJE | Opinie | Papierosy | CENNIK MODUŁOWY | Ogłoszenia drobne | Stopka | Wyszukiwarka
FORUM | 
E-mail: redakcja@kurier-ilawski.pl, reklama@kurier-ilawski.pl, ogloszenia@kurier-ilawski.pl
Copyright © 2001-2025 - Kurier Iławski. Wszystkie prawa zastrzeżone.