Logo Kurier Iławski

Wejście
Pierwsza strona
INFORMACJE
OPINIE
Zdrowie i uroda
CENNIK MODUŁOWY
Ogłoszenia drobne
Ogłoszenia modułowe
Szukaj
FORUM

Ogłoszenia modułowe
Praca: nauczyciel szkoły średniej
Praca: kierownik wytwórni pasz
Są metody na papierosowego potwora
Gwarancja stałej raty w Credit Agricole
Ziemię rolną podejmę w dzierżawę
Zostaw papierosy za sobą
Praca: dziennikarz sportowy
Praca: przedstawiciel ds. reklamy
Konsultacje społeczne nad projektami planistycznymi
Wyrwać palaczy ze szponów nałogu!
Radca Prawny JOANNA WACŁAWSKA
Kancelaria Księgowa SKARBÓWKA
Bezpłatna pomoc dla młodych przedsiębiorców
Więcej...

Ogłoszenia modułowe

2020-04-01

Bezpłatna pomoc dla młodych przedsiębiorcówJesteś młodym przedsiębiorcą,
działającym nie dłużej niż 3 lata?

Chcesz obniżyć koszty
prowadzenia własnej działalności?
Iławski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza!

Skorzystaj BEZPŁATNIE z oferty
wirtualnego biura oraz wybranych usług:
księgowych, prawnych, ICT i innych.

Umów się na spotkanie,
zadzwoń i porozmawiaj o ofercie.
Liczba miejsc ograniczona!

Fundacja Rozwoju Warmii i Mazur
Iława, ul. Gdańska 10/8
tel. (89) 648-76-69
e-mail: biuro@fundacjawm.pl


Dla całej gospodarki a przede wszystkim dla młodych przedsiębiorców nadeszły trudniejsze czasy. Sprzedaż i zyski spadają, podczas gdy koszty pozostają na tym samym poziomie. W tym szczególnym czasie tak istotne jest poszukiwanie możliwości na obniżenie kosztów. Jak zatem osiągnąć ten cel?

Na szczęście dla młodych przedsiębiorców pojawiła się realna możliwość na obniżenie kosztów prowadzenia działalności. Przenosząc działalność do wirtualnego biura i korzystając z bezpłatnych usług biznesowych, w ramach Iławskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, koszty możesz zminimalizować do zera. Adres rejestrowy, obsługa korespondencji, sala konferencyjna, prowadzenie księgowości czy korzystanie z usług prawnych jest całkowicie darmowe. Wystarczy że przystąpisz do nas.

Iławski Inkubator Przedsiębiorczości powstał w 2012 r. w partnerstwie z Gminą Miejską Iława jako pierwszy w powiecie iławskim, ale dzięki dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 zyskał zdecydowanie większe możliwości w zakresie wsparcia młodych przedsiębiorców.

Jesteśmy po to, by pomóc nowopowstałym i istniejącym, młodym firmom przetrwać ten trudny okres ich istnienia i zminimalizować towarzyszące działalności gospodarczej różnego typu ryzyka. Oferujemy nie tylko porady, szkolenia i informacje, ale przede wszystkim REALNE WSPARCIE, KONKRETNE USŁUGI (księgowe, prawne, ICT i inne), które na rzecz młodego przedsiębiorcy wykonają specjaliści.

Nabór trwa. Cóż takiego oferuje nowopowstałym lub działającym nie dłużej niż 3 lata firmom z województwa warmińsko-mazurskiego, a w szczególności z powiatu iławskiego Iławski Inkubator Przedsiębiorczości?

Przede wszystkim usługę wirtualnego biura. Jest to rozwiązanie dla przedsiębiorców pragnących rozpocząć działalność przy minimalnych kosztach lub obniżyć koszty swojej firmy. Wirtualne biuro to możliwość NIEODPŁATNEJ rejestracji przedsiębiorstwa w Inkubatorze, odbiór i przesyłanie korespondencji, obsługa skrzynki mailowej, odbieranie telefonów, przechowywanie dokumentów oraz użytkowanie salki konferencyjnej w celu organizacji spotkań biznesowych.

W ramach oferty każdy młody przedsiębiorca może także BEZPŁATNIE skorzystać z usług biznesowych, w tym usług księgowych, w zakresie kadr i płac, prawnych, informatycznych, doradztwa, mentoringu, szkoleń czy innych usług specjalistycznych. Doświadczone księgowe/kadrowe zarejestrują firmę, wybiorą optymalną formę opodatkowania, przygotują rozliczenia księgowe i podatkowe, listy płac, będą prowadzić akta osobowe Twoich pracowników. Nasz prawnik zajmie się obsługą prawną przedsiębiorstwa, a informatyk pomoże wybrać sprzęt komputerowy i oprogramowanie, utworzy Twoją stronę internetową czy ulotkę reklamową.

Inni specjaliści także czekają na Ciebie – zapraszamy wszystkich nowych i młodych przedsiębiorców po PRAWDZIWE WSPARCIE!

Iławski Inkubator Przedsiębiorczości
biuro Fundacji Rozwoju Warmii i Mazur
ul. Gdańska 10/8 w Iławie
tel. (89) 648-76-69


PUBLIKACJA PRMUJĄCA: A/2020/04/14/12.


  2020-04-01  

Z komentarzami zapraszamy na forum
Wróć   Góra strony
93341129


Biuro Ogłoszeń Drobnych:
drobne@kurier-ilawski.pl


Biuro Reklamy:
reklama@kurier-ilawski.pl


Zapowiedzi: co, gdzie, kiedy?
informator@kurier-ilawski.pl


Kronika Towarzyska:
kronika@kurier-ilawski.pl


Redakcja:
redakcja@kurier-ilawski.pl

Wejście | Pierwsza strona | INFORMACJE | OPINIE | Zdrowie i uroda | CENNIK MODUŁOWY | Ogłoszenia drobne | Ogłoszenia modułowe
Szukaj | FORUM | 
E-mail: redakcja@kurier-ilawski.pl, reklama@kurier-ilawski.pl, ogloszenia@kurier-ilawski.pl
Copyright © 2001-2022 - Kurier Iławski. Wszystkie prawa zastrzeżone.