Logo Kurier Iławski

Wejście
Pierwsza strona
TEKSTY
OPINIE
Zdrowie i uroda
Wyszukiwarka
CENNIK MODUŁOWY
Ogłoszenia drobne
Ogłoszenia modułowe
FORUM

TEKSTY
Wyrwać palaczy ze szponów nałogu!
List otwarty ws. plebiscytu „Medialne Perły Samorządu”
Lekarze rodzinni postawili mur
Droga ekspresowa S5. Lubawa i Nowe Miasto wchodzą do gry
Obwodnica Nowego Miasta. Będzie poślizg
Burmistrz bezradny na hałas z „Leśnej”
Trzy lata temu obiecaliśmy, dziś wręczamy świadectwa
Albo tunel pod torami, albo stanie i czekanie
Kwaśniewski do Kopaczewskiego. Replika o blokadzie USC
Szpital. Nie działa poradnia medycyny paliatywnej
Wodne problemy z hydrantami
Kładka między Małym a Dużym Jeziorakiem zamknięta od 5 lat
Burmistrz zablokował w USC bezpłatne klepsydry
Problemy z dostępem do obiektów sportowych
Czy Iława jest gotowa do sezonu letniego?
Susz. Nowy dyrektor ośrodka kultury
Raport przedwakacyjny. Co Iława oferuje na sezon?
Mikołaj Grzywacz o pierwszych krokach w muzycznej branży
Iława. Zwolnienia podatkowe 2019
Szerszeń monstrum. Kolejna niespodzianka z Azji
Więcej...

2016-01-13

AUTO-CZĘŚCI WOŹNICKI. Kompleksowa opieka


Nikt już nie wyobraża sobie codzienności bez auta. Przyzwyczajeni jesteśmy do sprawnego przemieszczania. Jednak, gdy nasze auto zaniemoże, wtedy zaczyna się walka z czasem, aby jak najszybciej naprawić problem. Szukamy pomocy, najlepiej kompleksowo. Gdzie szukać?

CZĘŚCI DOSTĘPNE OD RĘKI

Firma „Auto-Części Dariusz Woźnicki” istnieje na lokalnym rynku od 2002 roku. Wtedy otworzyła swój pierwszy sklep w centrum Iławy przy ul. Kościuszki 4/2 w budynku biurowym „Społem”.

Chcąc kompleksowo obsługiwać swoich klientów, podjęto w 2007 roku decyzję o otwarciu warsztatu samochodowego. Obecnie warsztat mieści się na ulicy Generała Maczka 8, czyli za boiskiem szkoły podstawowej nr 4.

– Przełomowym momentem w działalności firmy było stworzenie lokalnej sieć sprzedaży części – mówi właściciel Dariusz Woźnicki. – Pierwszy punkt poza Iławą otworzyliśmy w 2010 roku w Kisielicach. Potem kolejno otwieraliśmy sklepy w Suszu, Biskupcu, Zalewie i Lubawie. Wszystkie te działania pozwalały nam docierać do coraz większej liczby klientów i ułatwiać im zakupy.

Opiekunem zewnętrznych punktów handlowych został Patryk Łukomski.

– Posiadamy duży wybór części zamiennych – dodaje menager Patryk Łukomski. – Prowadzimy sprzedaż tylko nowych części do aut osobowych, terenowych i dostawczych, które posiadają 24-miesięczną gwarancje. Klienci którzy kupują u nas części i naprawiają auto w naszym warsztacie mogą oczywiście liczyć na spore rabaty.

A jeśli klient szuka na przykład części nietypowej, to co wtedy?

– Jeśli nie ma jakiegoś towaru, w którymś z naszych punktów, to jesteśmy w stanie go dostarczyć nawet w ciągu godziny z magazynu w Iławie – wyjaśnia menager Łukomski. – W sytuacji, gdy jednak musimy zamówić towar u jednego z naszych dostawców, czas oczekiwania może się wydłużyć od 12 do 24 godzin.

W TROSCE O WYGODĘ KLIENTA

Profesjonalna obsługa i doskonałe zaplecze magazynowe sprawiły, że grono klientów ciągle poszerzało się. Sklep w Iławie robił się coraz ciaśniejszy a klienci mieli problem z miejscem parkingowym.

– W tej sytuacji jedynym rozsądnym rozwiązaniem było poszukanie nowego lokalu, który spełniałby nasze wymagania – tłumaczy Dariusz Woźnicki. – Braliśmy pod uwagę kilka lokalizacji. Wybór padł jednak na budynki należące kiedyś do zakładu karnego w Iławie przy ulicy Wiejskiej 2B za budynkiem policji, czy byłe warsztaty stolarskie POD.

– Pierwsi klienci odwiedzili nas jeszcze pod koniec ubiegłego roku – dodaje Patryk Łukomski. – Nowy punkt to hurtownia-magazyn, w którym na powierzchni około 320 m2 mamy ponad 10 tysięcy asortymentu. No i oczywiście posiadamy własny parking. Nasi klienci mogą teraz bez problemu spokojnie zaparkować i na luzie zrobić zakupy.

PRZEGLĄDY GWARNCYJNE

Firma „Auto-Części Woźnicki”, to również wysoko wykwalifikowany personel warsztatu samochodowego, który ciągle podnosi swoje kwalifikacje, aby być na bieżąco z nowinkami technicznymi.

– Nasz warsztat należy do sieci autoryzowanych warsztatów Magneti Marelli Checkstar i jest uprawniony do wykonywania gwarancyjnych przeglądów aut – tłumaczy Dariusz Woźnicki. – Jest to bardzo wygodne dla właściciela auta na gwarancji. Przeglądu można dokonać na miejscu w Iławie, zaoszczędzając w ten sposób czas i pieniądze. Przegląd w naszym warsztacie jest tańszy niż w warsztacie dealera auta.

ZAWÓD: MECHANIK
SAMOCHODOWY

– Od kilku lat w naszym warsztacie kształcimy uczniów szkoły zawodowej w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych. Obecnie prowadzony jest nabór na rok szkolny 2016/17. Chętne osoby zapraszamy do składania podań na ulicy Generała Maczka 8 – zachęca właściciel.

WSPÓŁPRACA

– Otworzenie nowego magazynu-hurtowni, to nie jedyna zmiana w naszej firmie – mówi Dariusz Woźnicki. – W najbliższym czasie wraz z prężnie działającym zespołem młodych pracowników będziemy realizować kolejne inwestycje. Zachęcamy również do kontaktu osoby i firmy z branży samochodowej, które chciałby podjąć współpracę z nami.

LOKALNA DZIAŁALNOŚĆ

„Auto-Części Woźnicki” inwestuje nie tylko w rozwój firmy. Od wielu lat wspiera lokalne drużyny piłki nożnej. Obecnie w dużej części finansuje działalność statutową w „GKS Wikielec 2 Frednowy”.

Właściciel zapewnia, że jest otwarty na wspieranie inicjatyw związanych ze sportem.

BEATA ŁUKASZEWSKA
AUTO-CZĘŚCI DARIUSZ WOŹNICKI
magazyn & hurtownia

Iława, ul. Wiejska 2B, hala za policją
zapraszamy codziennie w godzinach 8-18, sobota 8-14
tel. (89) 649-41-00, kom. 600-579-409

Od prawej: Dariusz Woźnicki z ekipą.
Zgrany personel dba o to, aby każdy klient
był jak najlepiej obsłużony.


Iława. W nowym magazynie dostępnych od ręki
jest ponad 10 tysięcy części do różnych pojazdów.

  2016-01-13  

Z komentarzami zapraszamy
na moderowane FORUM
Wróć   Góra strony
131740774


Biuro Ogłoszeń Drobnych:
drobne@kurier-ilawski.pl


Biuro Reklamy:
reklama@kurier-ilawski.pl


Zapowiedzi: co, gdzie, kiedy?
informator@kurier-ilawski.pl


Kronika Towarzyska:
kronika@kurier-ilawski.pl


Redakcja:
redakcja@kurier-ilawski.pl

Wejście | Pierwsza strona | TEKSTY | OPINIE | Zdrowie i uroda | Wyszukiwarka | CENNIK MODUŁOWY | Ogłoszenia drobne
Ogłoszenia modułowe | FORUM | 
E-mail: redakcja@kurier-ilawski.pl, reklama@kurier-ilawski.pl, ogloszenia@kurier-ilawski.pl
Copyright © 2001-2021 - Kurier Iławski. Wszystkie prawa zastrzeżone.