Logo Kurier Iławski

Pierwsza strona
INFORMACJE
Opinie
Kurier Zdrowia i Urody
Papierosy
CENNIK MODUŁOWY
Ogłoszenia drobne
Stopka
FORUM

INFORMACJE
Wybuch paczki na komendzie policji. Zobacz nagranie.
Iława znowu traciła wodę!
Zmarł ROMAN BRZOZOWSKI
Radna Jackowska kontra burmistrz Kopaczewski
Istny wariat pędził na czołówkę!
Wielki remont, wielki korek, jeszcze większe nerwy
BETONOWA MAFIA rozbita!
Na wirażu mocno walnęli w drzewo! Co tam się stało?
Tragedia na torach koło Susza
Zmarł Marian Żuchowski
Bernadeta Hordejuk odwołana
Wreszcie wiadukt na wylocie drogi Iława-Grudziądz!
Zwariowana historia miłosnego trójkąta
Psychiatryk zamiast więzienia
Odszedł słynny kibic Paweł Jakielski
Kto uśmiercił księdza? Ohydna plotka wstrząsnęła miastem
Likwidacja przejść dla pieszych sposobem na korki drogowe?
Atak hakerów na biuro spółdzielni
Z kopa w twarz. Śmiertelne pobicie
Szofer uratował niemowlaka
Więcej...

INFORMACJE

2006-11-22

Kryminalni zwinęli czarną banderę


Żniwa dla iławskich policjantów walczących z piratami komputerowymi. Tylko w jeden dzień w Ząbrowie zarekwirowano prawie 150 nielegalnych płyt CD-R i DVD. Kryminalni zapowiadają, że to dopiero początek łowów.


Wczesne czwartkowe przedpołudnie. Policjanci z sekcji kryminalnej odwiedzili dwa ząbrowskie mieszkania, gdzie, jak wcześniej ustalili, nielegalnie kopiuje się różne programy komputerowe.

– Zatrzymaliśmy dwóch ludzi, którzy zajmowali się kopiowaniem programów komputerowych – mówi Sławomir Nojman, rzecznik iławskiej policji. – Policjanci zabezpieczyli płyty oraz sprzęt do kopiowania.

Jako pierwszy „niespodziewanych gości” przyjął Mariusz S. 17-latek z Ząbrowa. Posiadał on 89 nielegalnych płyt CD-R i DVD. Następny w kolejności był Cezary K., jego rówieśnik z tej samej miejscowości. Wynik przeszukania mieszkania, jakie zajmował, był nieco gorszy: 57 płyt plus sprzęt do kopiowania.

Zarekwirowany towar spoczywa teraz w iławskiej komendzie jako dowód w sprawie. Za zabawy z programami obu chłopakom grozi nawet do trzech lat więzienia. Nieoficjalnie wiadomo, że trudnili się oni sprzedażą nielegalnych kopii.

MONIKA SMOLIŃSKA

  2006-11-22  

Z komentarzami zapraszamy na forum
Wróć   Góra strony
126554290



REDAKCJA:
redakcja@kurier-ilawski.pl


Zaproszenia: co, gdzie, kiedy?
informator@kurier-ilawski.pl


Biuro Ogłoszeń Drobnych:
ogloszenia@kurier-ilawski.pl


Biuro Reklamy:
reklama@kurier-ilawski.pl


Kronika Towarzyska:
kronika@kurier-ilawski.pl






Pierwsza strona | INFORMACJE | Opinie | Kurier Zdrowia i Urody | Papierosy | CENNIK MODUŁOWY | Ogłoszenia drobne | Stopka
FORUM | 
E-mail: redakcja@kurier-ilawski.pl, reklama@kurier-ilawski.pl, ogloszenia@kurier-ilawski.pl
Copyright © 2001-2026 - Kurier Iławski. Wszystkie prawa zastrzeżone.