Logo Kurier Iławski

Pierwsza strona
INFORMACJE
Opinie
Kurier Zdrowia i Urody
Papierosy
CENNIK MODUŁOWY
Ogłoszenia drobne
Ogłoszenia modułowe
Stopka
Wyszukiwarka
FORUM

INFORMACJE
Wdzięczna życiu Wiktoria Szczepańska
Pracownicy upomnieli się o kwity i pieniądze
Wilki wychodzą z lasu i sieją zniszczenie
Mięso, które straszy
Żyliński na emeryturze, ale czy politycznej?
Zamiast wyłączać modernizujemy oświetlenie
Wyszedł do lasu na spacer i... zmarł
Makieta dawnej Iławy
Tragedia na rzece
Tłusty czwartek. Koniec karnawału
Czekał na protezę kilka lat
GMINA LUBAWA. Trzydzieści lat z pasją dla rozwoju
„Pytanie na śniadanie”
Seans filmowy dla dzieci z Ukrainy
Urzędnicy oskarżeni przed sądem
Lekarz Stanisław Siłka. Wspomnienie
Wiktor Preuss awansował do Widzewa Łódź
Plan budowy drogi S5. Ostateczne starcie
GMINA LUBAWA. Radni uchwalili budżet
Spłonęli we wraku
Więcej...

INFORMACJE

2014-10-29

Kolorowe paznokcie i makijaż na jesienną chandrę


Jesień to idealny czas by doprowadzić skórę do odpowiedniej kondycji po wakacjach i równocześnie przygotować ją na nadchodzące chłody zimy. W czasie krótszych jesiennych dni dobrze jest pobawić się kolorem i rozświetlić twarz odpowiednim makijażem, oraz cieszyć się kolorowymi paznokciami. Jak nie dać się jesiennej chandrze i przy okazji zadbać o kondycję skóry podpowie nam MARTA ROSIŃSKA, właścicielka gabinetu kosmetycznego „Kobieta” w Iławie przy ul. Sobieskiego nad bankiem Millenium.
MANICURE I MAKIJAŻ

Niemal wszystkie kobiety doskonale wiedzą jak potrafią poprawić nastrój pięknie pomalowane paznokcie. Szczególną popularnością cieszy się manicure hybrydowy.

– Lakiery hybrydowe nakładamy jak zwykły lakier i utwardzamy w lampie UV dzięki czemu paznokcie wyglądają naturalnie, a efekt utrzymuje się do 2-3 tygodni – mówi Marta Rosińska. – Dużą zaletą zabiegu jest brak konieczności usuwania lakieru poprzez spiłowanie. Podczas usuwania lakier hybrydowy pęka po czym zostaje delikatnie usunięty, dzięki temu zabieg nie powoduje uszkodzeń naturalnej płytki paznokcia.

W listopadzie salon przygotował promocję dotyczącą tego zabiegu. Jeśli klientka razem ze swoją przyjaciółką, koleżanką lub znajomą umówią się na manicure hybrydowy wówczas otrzymają rabat w wysokości 40%. Każda z klientek zapłaci za zabieg tylko 33 złote. Zabieg zostaje wykonany perfekcyjnie z dbałością o każdy szczegół.

W gabinecie wykonamy także profesjonalny makijaż, ale salon „Kobieta” idzie o krok dalej, proponując klientkom lekcje makijażu.

– W jesienne dni zapraszamy wszystkie Panie do skorzystania z wyjątkowej oferty bezpłatnego makijażu połączonego z lekcją makijażu. Podczas wizyty wykonamy klientce makijaż i udzielimy porad dotyczących przygotowania twarzy do makijażu, tuszowania niedoskonałości cery, prawidłowego dobrania podkładu, modelowania twarzy przy użyciu różu lub bronzera. Kolejne wskazówki będą dotyczyły wykonania makijażu oka i ust oraz doboru kosmetyków do wykonania makijażu.


ZABIEGI ODMŁADZAJĄCE

Lubimy słońce, ale wiele osób po lecie zauważa u siebie pojawienie się niewielkich zmarszczek i bruzd w skórze twarzy.

W salonie można wykonać całą gamę zabiegów, np. bezbolesny lifting twarzy, który uzyskamy podczas zabiegu wykorzystującego fale radiowe. Wpływają one na wytwarzanie ciepła w tkankach co prowadzi do przegrzania włókien kolagenowych co z kolei wywołuje ich skurczenie i napinanie. Dzięki zabiegowi zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry. Znacząco poprawia się owal twarzy.

Inna z metod odmładzania skóry to mikronakłuwanie. Zabieg jest efektywny i mało inwazyjny. Terapia mikroigłowa to skuteczny zabieg bioodmładzający oraz alternatywa dla kosztownych zabiegów laserowych i peelingów chemicznych. Podczas zabiegu mezoterapii mikroigłowej roller nakłuwając skórę tworzy mikrokanaliki ułatwiające transport substancji aktywnych w głąb skóry. Mikronakłuwanie stymuluje produkcję kolagenu przez co znacząco napina i wzmacnia strukturę skóry, co z kolei powoduje likwidację drobnych zmarszczek.

Powierzchniowe nakłuwanie skóry pobudza regenerację włókien kolagenowych i elastynowych oraz umożliwia głębsze wnikanie składników aktywnych zawartych w serum.


ACH TEN WĄSIK...

W swojej ofercie gabinet posiada również profesjonalny system redukcji owłosienia EPIL FREE oparty na kompleksie aktywnych składników roślinnych.

Zabieg polega na przeprowadzaniu depilacji woskiem i zaaplikowaniu preparatów Epil Free. Najpierw nakładany jest aktywator, który rozszerza mieszki włosowe, a następnie toner, którego składniki aktywne powodują spowolnienie wzrostu włosa, jego osłabienie i redukcję niechcianego owłosienia aż do 80%.

– Zabieg ma przystępną cenę, a efekty są zadowalające. W obecnej chwili zabiegi z zastosowaniem systemu Epil Free wykonujemy na twarzy, wkrótce planujemy rozszerzyć ofertę o zabiegi wykonywane w okolicach pach, bikini oraz innych partii ciała.

Oczywiście salon kosmetyczny Kobieta posiada w swojej ofercie o wiele więcej zabiegów pielęgnacyjnych i usług kosmetycznych. Warto skonsultować się ze specjalistą by ustalić jakie zabiegi byłyby wskazane dla naszej skóry.

– Zapraszamy wszystkie Panie do skorzystania z jesiennych promocji – zachęca właścicielka Marta Rosińska.

MAGDALENA SAFIANOWSKA

  2014-10-29  

Z komentarzami zapraszamy na forum
Wróć   Góra strony
97413459REDAKCJA:
redakcja@kurier-ilawski.pl


Zaproszenia: co, gdzie, kiedy?
informator@kurier-ilawski.pl


Biuro Ogłoszeń Drobnych:
drobne@kurier-ilawski.pl


Biuro Reklamy:
reklama@kurier-ilawski.pl


Kronika Towarzyska:
kronika@kurier-ilawski.pl


Pierwsza strona | INFORMACJE | Opinie | Kurier Zdrowia i Urody | Papierosy | CENNIK MODUŁOWY | Ogłoszenia drobne | Ogłoszenia modułowe
Stopka | Wyszukiwarka | FORUM | 
E-mail: redakcja@kurier-ilawski.pl, reklama@kurier-ilawski.pl, ogloszenia@kurier-ilawski.pl
Copyright © 2001-2023 - Kurier Iławski. Wszystkie prawa zastrzeżone.