Logo Kurier Iławski

wejście
jedynka Kuriera
CZYTAJ
opinie
CENNIK
ogłoszenia drobne
ogłoszenia modułowe
szukaj
FORUM

CZYTAJ
Burmistrz zablokował w USC bezpłatne klepsydry
Problemy z dostępem do obiektów sportowych
Czy Iława jest gotowa do sezonu letniego?
Susz. Nowy dyrektor ośrodka kultury
Raport przedwakacyjny. Co Iława oferuje na sezon?
Mikołaj Grzywacz o pierwszych krokach w muzycznej branży
Iława. Zwolnienia podatkowe 2019
Szerszeń monstrum. Kolejna niespodzianka z Azji
Większy skład komisji rewizyjnej. Demokracja czy polityka?
Pokolenie wojny kontra powiat i „służba zdrowia”
Pokonała wirusa i urodziła zdrowe dziecko!
Epidemia. Czy młodzież korzysta z telefonu zaufania?
Epidemia. Personel szpitala woła o pomoc
Ziemia Lubawska odbierze Iławie nową drogę ekspresową?
Ratownik Tomasz Sławiński: Lepiej zapobiegać, niż leczyć
Podwyżka pensji dla dyrektor ICK: „Rutynowa”
Roman Żuralski: List otwarty do mieszkańców Iławy i regionu
Chciał ukraść pieniądze z myjni, ale...
O historii starego młyna
Pożar zabytkowego młyna
Więcej...

CZYTAJ

2014-10-29

Kolorowe paznokcie i makijaż na jesienną chandrę


Jesień to idealny czas by doprowadzić skórę do odpowiedniej kondycji po wakacjach i równocześnie przygotować ją na nadchodzące chłody zimy. W czasie krótszych jesiennych dni dobrze jest pobawić się kolorem i rozświetlić twarz odpowiednim makijażem, oraz cieszyć się kolorowymi paznokciami. Jak nie dać się jesiennej chandrze i przy okazji zadbać o kondycję skóry podpowie nam MARTA ROSIŃSKA, właścicielka gabinetu kosmetycznego „Kobieta” w Iławie przy ul. Sobieskiego nad bankiem Millenium.
MANICURE I MAKIJAŻ

Niemal wszystkie kobiety doskonale wiedzą jak potrafią poprawić nastrój pięknie pomalowane paznokcie. Szczególną popularnością cieszy się manicure hybrydowy.

– Lakiery hybrydowe nakładamy jak zwykły lakier i utwardzamy w lampie UV dzięki czemu paznokcie wyglądają naturalnie, a efekt utrzymuje się do 2-3 tygodni – mówi Marta Rosińska. – Dużą zaletą zabiegu jest brak konieczności usuwania lakieru poprzez spiłowanie. Podczas usuwania lakier hybrydowy pęka po czym zostaje delikatnie usunięty, dzięki temu zabieg nie powoduje uszkodzeń naturalnej płytki paznokcia.

W listopadzie salon przygotował promocję dotyczącą tego zabiegu. Jeśli klientka razem ze swoją przyjaciółką, koleżanką lub znajomą umówią się na manicure hybrydowy wówczas otrzymają rabat w wysokości 40%. Każda z klientek zapłaci za zabieg tylko 33 złote. Zabieg zostaje wykonany perfekcyjnie z dbałością o każdy szczegół.

W gabinecie wykonamy także profesjonalny makijaż, ale salon „Kobieta” idzie o krok dalej, proponując klientkom lekcje makijażu.

– W jesienne dni zapraszamy wszystkie Panie do skorzystania z wyjątkowej oferty bezpłatnego makijażu połączonego z lekcją makijażu. Podczas wizyty wykonamy klientce makijaż i udzielimy porad dotyczących przygotowania twarzy do makijażu, tuszowania niedoskonałości cery, prawidłowego dobrania podkładu, modelowania twarzy przy użyciu różu lub bronzera. Kolejne wskazówki będą dotyczyły wykonania makijażu oka i ust oraz doboru kosmetyków do wykonania makijażu.


ZABIEGI ODMŁADZAJĄCE

Lubimy słońce, ale wiele osób po lecie zauważa u siebie pojawienie się niewielkich zmarszczek i bruzd w skórze twarzy.

W salonie można wykonać całą gamę zabiegów, np. bezbolesny lifting twarzy, który uzyskamy podczas zabiegu wykorzystującego fale radiowe. Wpływają one na wytwarzanie ciepła w tkankach co prowadzi do przegrzania włókien kolagenowych co z kolei wywołuje ich skurczenie i napinanie. Dzięki zabiegowi zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry. Znacząco poprawia się owal twarzy.

Inna z metod odmładzania skóry to mikronakłuwanie. Zabieg jest efektywny i mało inwazyjny. Terapia mikroigłowa to skuteczny zabieg bioodmładzający oraz alternatywa dla kosztownych zabiegów laserowych i peelingów chemicznych. Podczas zabiegu mezoterapii mikroigłowej roller nakłuwając skórę tworzy mikrokanaliki ułatwiające transport substancji aktywnych w głąb skóry. Mikronakłuwanie stymuluje produkcję kolagenu przez co znacząco napina i wzmacnia strukturę skóry, co z kolei powoduje likwidację drobnych zmarszczek.

Powierzchniowe nakłuwanie skóry pobudza regenerację włókien kolagenowych i elastynowych oraz umożliwia głębsze wnikanie składników aktywnych zawartych w serum.


ACH TEN WĄSIK...

W swojej ofercie gabinet posiada również profesjonalny system redukcji owłosienia EPIL FREE oparty na kompleksie aktywnych składników roślinnych.

Zabieg polega na przeprowadzaniu depilacji woskiem i zaaplikowaniu preparatów Epil Free. Najpierw nakładany jest aktywator, który rozszerza mieszki włosowe, a następnie toner, którego składniki aktywne powodują spowolnienie wzrostu włosa, jego osłabienie i redukcję niechcianego owłosienia aż do 80%.

– Zabieg ma przystępną cenę, a efekty są zadowalające. W obecnej chwili zabiegi z zastosowaniem systemu Epil Free wykonujemy na twarzy, wkrótce planujemy rozszerzyć ofertę o zabiegi wykonywane w okolicach pach, bikini oraz innych partii ciała.

Oczywiście salon kosmetyczny Kobieta posiada w swojej ofercie o wiele więcej zabiegów pielęgnacyjnych i usług kosmetycznych. Warto skonsultować się ze specjalistą by ustalić jakie zabiegi byłyby wskazane dla naszej skóry.

– Zapraszamy wszystkie Panie do skorzystania z jesiennych promocji – zachęca właścicielka Marta Rosińska.

MAGDALENA SAFIANOWSKA

  2014-10-29  

Z komentarzami zapraszamy
na moderowane FORUM
Wróć   Góra strony
129663694


Biuro Ogłoszeń Drobnych:
drobne@kurier-ilawski.pl


Biuro Reklamy:
reklama@kurier-ilawski.pl


Zapowiedzi: co, gdzie, kiedy?
informator@kurier-ilawski.pl


Kronika Towarzyska:
kronika@kurier-ilawski.pl


Redakcja:
redakcja@kurier-ilawski.pl

wejście | jedynka Kuriera | CZYTAJ | opinie | CENNIK | ogłoszenia drobne | ogłoszenia modułowe | szukaj
FORUM | 
E-mail: redakcja@kurier-ilawski.pl, reklama@kurier-ilawski.pl, ogloszenia@kurier-ilawski.pl
Copyright © 2001-2020 - Kurier Iławski. Wszystkie prawa zastrzeżone.