Logo Kurier Iławski

Pierwsza strona
INFORMACJE
Opinie
Kurier Zdrowia i Urody
Papierosy
CENNIK MODUŁOWY
Ogłoszenia drobne
Ogłoszenia modułowe
Stopka
Wyszukiwarka
FORUM

INFORMACJE
Znaleziono zwłoki kobiety
Dziecko zmarło w Dzień Dziecka
Pierwsza sesja i już podwyżka zarobków burmistrza
Molestowanie sprzed lat
Podwójna tragedia motocyklistów
20 lat Warmii i Mazur w Unii Europejskiej. Co nam się udało?
Koalicja ognia i wody
Zwycięzcy drugiej tury
Jak trwoga to do... piwnicy
Nie daj się oszukać!
Zbudują wojskowy radar radiolokacyjny
Pierwsza taka operacja
Do studzienki mógł wpaść człowiek!
Jakie komitety wystartują w wyborach?
Wilki rozszarpały psy domowe na oczach dziecka
Radna Ewa Jackowska: Czuję się oszukana!
Leczyła duszę i ciało. Anna Betley-Duda
Urodziła na klatce schodowej
Film „Na żelaznej drodze: 150 lat kolejowej Iławy”
Strajk w markecie Kaufland
Więcej...

INFORMACJE

2014-03-12

Wypadek z przeszłości, odszkodowanie – niebawem


Jak to działa, do kogo kierowana jest pomoc i dlaczego warto z niej korzystać? Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. (EuCO) to jedna z największych w Polsce firm pomagających osobom poszkodowanym i ich bliskim uzyskać od firm ubezpieczeniowych należne odszkodowania i świadczenia. To firma z ogromnym potencjałem rozwojowym, która w ciągu ostatnich 9 lat stała się wiodącą instytucją w Polsce wspierającą ofiary wypadków w walce o odszkodowania.


Doświadczenie, wiedza i profesjonalizm – taką dewizą kierują się od lat eksperci EuCO. To gwarancja najwyższej jakości świadczonych usług. EuCO jako jedna z nielicznych firm odszkodowawczych w Polsce, posiada własną kancelarię prawną. Dzięki temu likwidacja szkody może być kontynuowana również na etapie sądowym. Od 2004 roku ekspertom zaufało ponad 90 tysięcy osób, a najwyższe odszkodowanie wyniosło 1,3 miliona złotych.

Jak to możliwe, że Europejskie Centrum Odszkodowań nie pobiera opłat wstępnych, oferuje pomoc własnych lekarzy orzeczników oraz biegłych sądowych i rzeczoznawców?


MIAŁEŚ WYPADEK?

EuCO dochodzi wszystkich roszczeń pozostających
w związku ze zdarzeniem, czyli obok roszczenia z tytułu utraty zdrowia, także np. roszczenia tytułem utraconego dochodu, zwrotu kosztów leczenia oraz zwrotu kosztów dojazdu.

Do ubiegania się o odszkodowanie kwalifikują się nawet zdarzenia z przeszłości od 10.08.1997 roku o czym wiedzą nieliczni – dlatego warto skorzystać z darmowej porady i weryfikacji profesjonalnego konsultanta, który doskonale zna prawa poszkodowanego i działa w jego interesie.

Większość prowadzonych spraw dotyczy wypadków komunikacyjnych, ale EuCO zajmuje się wszystkimi zdarzeniami związanymi z polisą OC, w których możliwe jest wskazanie konkretnego sprawcy (np. wypadki przy pracy, w rolnictwie, błędy medyczne) oraz likwidacją szkód rzeczowych.


SZKODY MAJĄTKOWE

W przypadku szkód majątkowych, osoby poszkodowane skazane są często na wyliczenia i kosztorysy sporządzone przez pracowników towarzystw ubezpieczeń lub osoby działające na ich zlecenie.

Chodzi tutaj przede wszystkim o kosztorysy naprawy uszkodzonego lub skradzionego mienia, ale także inne szkody majątkowe objęte ochroną ubezpieczeniową. Wyliczenia te są najczęściej zaniżone – tu rola EuCO, by wysokość odszkodowania była jak najwyższa i najkorzystniejsza dla poszkodowanego.


DLACZEGO EUCO?

W imieniu osób poszkodowanych w wypadkach oraz ich bliskich, prowadzone są negocjacje z zakładem ubezpieczeniowym w celu wypłaty odszkodowania lub innego świadczenia na drodze przedsądowej oraz w razie potrzeby – w ramach postępowań sądowych. Działania takie powierzone są wyspecjalizowanym prawnikom, którym zależy na jak najwyższej kwocie odszkodowania.

Należy zadać sobie pytanie czy poszkodowany jest w stanie prowadzić negocjacje na poziomie ekspertów z Europejskiego Centrum Odszkodowań? Lepiej postępowanie oddać w ręce specjalistów, a samemu skupić się na powrocie do zdrowia oraz kondycji fizycznej i psychicznej.


SPOKÓJ I GWARANCJA

Osobom poszkodowanym w wypadkach EuCO zapewnia pełną obsługę prawną, pomoc w ustaleniu odpowiedzialności i zebraniu dowodów, pomoc w uzyskaniu dokumentacji medycznej ze szpitali, dokumentów z akt policji, prokuratury czy sądów, ocenę skutków wypadku przez lekarzy znajdujących się na listach biegłych sądowych.

Kolejne sprawy: doradztwo w zakresie uzupełniania dokumentacji o dalsze badania i wizyty u innych specjalistów, weryfikację orzeczeń wydawanych na zlecenie towarzystw ubezpieczeniowych, rehabilitację, pomoc psychologa i psychiatry.

Nie mniej ważne są: zadośćuczynienie za doznaną krzywdę z tytułu doznanych cierpień fizycznych i psychicznych, zwrot kosztów leczenia szpitalnego i pozaszpitalnego u wysokiej klasy lekarzy specjalistów, zwrot kosztów zakupu leków, sprzętu rehabilitacyjnego.

Detale, ale jakże ważne: wyrównanie utraconego dochodu, koszty opieki osób trzecich, zwrot kosztów odpowiedniego lub lepszego odżywiania, zwrot kosztów przejazdów związanych z leczeniem, jak również nawet odwiedzin osób bliskich, w przypadku niezdolności do pracy renta wyrównująca utratę dochodów, w przypadku zwiększonych potrzeb zwrot wydatków.


ODSZKODOWANIE NAJWYŻSZE Z MOŻLIWYCH

Warto pamiętać, że podczas gdy firmy ubezpieczeniowe proponują średnio 700-1200 zł za jeden procent uszczerbku na zdrowiu, sądy przyznają nawet 2000-6000 zł.

Główne atuty EuCO to wieloletnie doświadczenie zdobyte w pięciu europejskich krajach (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia) oraz ponad 90 tysięcy przeprowadzonych spraw sprawiają, że eksperci prowadzą rozmowy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi jak nikt inny.


„NO WIN, NO FEE”

Zgodnie z zasadą „no win, no fee" (nie ma wygranej, nie ma wynagrodzenia) EuCO pobiera ustaloną prowizję wyłącznie po uzyskaniu należnego odszkodowania.

Wysokość prowizji uzależniona jest od stopnia skomplikowania sprawy i jest ustalana indywidualnie. Ponieważ wynagrodzenie zależy od kwoty odszkodowania, Europejskie Centrum Odszkodowań dokłada wszelkich starań, by była ona możliwie najwyższa.

W przypadku gdy z jakichkolwiek przyczyn klient chce zrezygnować z usług, może zrobić to w każdym momencie bez ponoszenia kosztów, o ile w wyniku działań nie uzyskano żadnej kwoty do wypłaty.

RAFAŁ GRONKIEWICZEUROPEJSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ
porada, dojazd i weryfikacja gratis
BARBARA KALBARCZYK, tel. 668-356-189
IRENEUSZ SZENDEL, tel. 607-925-945EUCO W PRAKTYCE

Wyobraźmy sobie, gdy rok po bardzo groźnym wypadku, błądzimy po omacku po szpitalnych korytarzach, a wszystkiemu towarzyszy totalna ignorancja i dezinformacja ze strony ubezpieczyciela.

– Przeszłam bardzo groźny wypadek i tylko cudem uszłam z życiem – opowiada była klienta EuCO Barbara Kalbarczyk, dziś związana zawodowo z Europejskim Centrum Odszkodowań. – Z pomocą bliskich dochodziłam do siebie, początkowo miałem jedynie około 2% szans na przeżycie. Byłam silna, ale to co spotkało mnie dochodząc do siebie to istna droga przez piekło. Miałam poważne urazy całego ciała, moje kości zostały połamane. Od lekarza do lekarza szukałam pomocy w towarzyszącym mi bólu. Załamanie przyszło po słowach specjalisty, który dał mi jednoznacznie do zrozumienia: „proszę przyzwyczaić się do bólu”. To był dla mnie szok, którego nie dopuszczałam do siebie. Dopiero rok po wypadku trafiłam na Europejskie Centrum Odszkodowań. Byłam u schyłku wyczerpania fizycznym bólem i psychicznym zmęczeniem. Specjaliści z EuCO od razu zabrali się za pracę, ja w końcu odetchnęłam z ulgą. To był dla mnie szok! Specjaliści z centrum odszkodowań zrobili coś, czego zwykły człowiek nie jest w stanie. Eksperci wręcz zmusili ubezpieczyciela do pokrycia odwiedzin kilkunastu specjalistycznych poradni, by finalnie trafić do kliniki w Poznaniu, której tak wiele zawdzięczam. Profesjonalna komisja lekarska, wywalczone płatne leczenie w najlepszych klinikach z których korzystają profesjonalni sportowcy. Różnica leczenia z funduszu i prywatnego jest kolosalna. Sprzęt, najlepsi w kraju lekarze i to wsparcie psychiczne... Nareszcie mimo towarzyszącego bólu mogłam odetchnąć z ulgą. Otaczali mnie ludzie, którym zależało na mnie i moim zdrowiu. Sama nigdy nie byłabym w stanie wykorzystać ubezpieczenia w taki sposób, jak zrobiło to EuCO. Traciłam wiarę, dziś ją niosę. Pomagam innym i spełniam się przy tym zawodowo.
Barbara Kalbarczyk skorzystała z pomocy EuCO.
Wsparcie było tak duże, że klientka została w firmie
i dziś pomaga innym – doradzi każdemu
pod numerem telefonu: 668-356-189
Wypadek to stres, często niestety wiąże się on też
z utratą zdrowia. Warto oddać swoją sprawę w ręce ekspertów
– fachowcy wywalczą od ubezpieczyciela najlepsze
warunki rehabilitacji i najwyższe odszkodowanie


  2014-03-12  

Z komentarzami zapraszamy na forum
Wróć   Góra strony
103727435REDAKCJA:
redakcja@kurier-ilawski.pl


Zaproszenia: co, gdzie, kiedy?
informator@kurier-ilawski.pl


Biuro Ogłoszeń Drobnych:
ogloszenia@kurier-ilawski.pl


Biuro Reklamy:
reklama@kurier-ilawski.pl


Kronika Towarzyska:
kronika@kurier-ilawski.pl


Pierwsza strona | INFORMACJE | Opinie | Kurier Zdrowia i Urody | Papierosy | CENNIK MODUŁOWY | Ogłoszenia drobne | Ogłoszenia modułowe
Stopka | Wyszukiwarka | FORUM | 
E-mail: redakcja@kurier-ilawski.pl, reklama@kurier-ilawski.pl, ogloszenia@kurier-ilawski.pl
Copyright © 2001-2024 - Kurier Iławski. Wszystkie prawa zastrzeżone.