Logo Kurier Iławski

Pierwsza strona
INFORMACJE
Opinie
Kurier Zdrowia i Urody
Papierosy
CENNIK MODUŁOWY
Ogłoszenia drobne
Ogłoszenia modułowe
Stopka
Wyszukiwarka
FORUM

INFORMACJE
Wdzięczna życiu Wiktoria Szczepańska
Pracownicy upomnieli się o kwity i pieniądze
Wilki wychodzą z lasu i sieją zniszczenie
Mięso, które straszy
Żyliński na emeryturze, ale czy politycznej?
Zamiast wyłączać modernizujemy oświetlenie
Wyszedł do lasu na spacer i... zmarł
Makieta dawnej Iławy
Tragedia na rzece
Tłusty czwartek. Koniec karnawału
Czekał na protezę kilka lat
GMINA LUBAWA. Trzydzieści lat z pasją dla rozwoju
„Pytanie na śniadanie”
Seans filmowy dla dzieci z Ukrainy
Urzędnicy oskarżeni przed sądem
Lekarz Stanisław Siłka. Wspomnienie
Wiktor Preuss awansował do Widzewa Łódź
Plan budowy drogi S5. Ostateczne starcie
GMINA LUBAWA. Radni uchwalili budżet
Spłonęli we wraku
Więcej...

INFORMACJE

2015-09-30

To nie jest zwykły BAR MLECZNY


Hermetyczne opakowania zgrzewane, nowe dania oraz porady dietetyka. W ten sposób Bar Mleczny przy „Mozarcie” jako pierwszy w Iławie wprowadził wiele ciekawych nowości do swojej oferty, które odpowiadają oczekiwaniom smakoszy. O nowym sezonie opowie nam właściciel HENRYK WEINER.

– Panie Henryku, skąd pomysł na wprowadzenie nowego sposobu pakowania posiłków?

– Opakowania których używaliśmy do tej pory, wykonane były ze styropianu i pakowane w nich posiłki nie mogły mieć wyższej temperatury niż 40 stopni Celsjusza. Umieszczenie jedzenia o wyższej temperaturze skutkowałoby zmianą jego smaku. Stare opakowania nie posiadały również bezpiecznego zamknięcia do transportu, a jest to istotne ze względu na nowo wprowadzoną usługę dowozu do klienta. Nowe opakowania wykonane są ze specjalnego tworzywa, które posiada wszystkie atesty do kontaktu z żywnością. Największą ich zaletą jest to, że można umieścić gorące posiłki, podgrzewać je w kuchni mikrofalowej lub w piekarniku konwekcyjnym w temperaturze do 100 stopni Celsjusza. Użycie tych opakowań jest gwarancją nie zmienionego smaku potraw. Ponadto, teraz pojemniki zamykane są hermetycznie, co pozwala na bezpieczny transport, nic się nie rozleje.

– Nowe opakowania to nie jedyna nowość w Barze Mlecznym. Co jeszcze nowego wprowadził Pan do oferty?

– Tak. Sezon jesienny to również nowości w naszym menu. Jako pierwsi w Iławie wprowadziliśmy dania fitness do naszej oferty. Na dzień dzisiejszy jest to jeden posiłek, ale w przyszłości będzie można u nas zakupić całodziennie wyżywienie – pięć posiłków, które rano dowieziemy do klienta, a ten będzie mógł podgrzać je sobie przed spożyciem. Dania te przygotowywane są przez naszego dietetyka i zawierają do 300 kalorii. Produkty do ich przygotowania kupowane są z ekologicznych upraw i hodowli. W najbliższym czasie chcemy także zaprosić wszystkich chętnych na cykl spotkań z dietetykiem, na których będziemy wspólnie tworzyć program żywienia całodniowego i uczyć zasad zdrowego żywienia. Pragniemy stworzyć grupę osób, które zadeklarują chęć wspólnego odchudzania. Spotkania mają mieć cykliczny charakter tak aby jej członkowie mogli wymieniać się doświadczeniami oraz wzajemnie wspierać. Dla tych, którzy będą mieli najlepsze wyniki w odchudzaniu, przewidujemy nagrody niespodzianki. Stosując naszą dietę pięć posiłków, można będzie zadbać o dobrą formę.

– To bardzo interesująca propozycja, jednak czy takie posiłki nie będą miały wysokiej ceny?

– Bez obaw. Naszą ideą są posiłki na każdą kieszeń. Już dzisiaj można zjeść u nas obiad dwudaniowy w cenie 10 zł. Staramy się, aby wszystkie nasze dania były w przystępnych cenach tak aby każdy, kto ma na to ochotę mógł skorzystać z naszej oferty. No i dla wszystkich naszych klientów kawa jest gratis.

– Wspomniał Pan wcześniej, że posiłek można zamówić, jak to zrobić?

– Oczywiście. Od 28 września dowozimy posiłki pod wskazany adres. Zamówienie należy złożyć w godzinach 9-12, a następnie są one realizowane od godziny 12 do 16.

– Gdzie można znaleźć menu?

– Nasza kuchnia nie ma stałego menu. Codziennie planujemy nowy jadłospis. Obecnie można do nas zadzwonić i zapytać co danego dnia serwujemy.

– Do kogo więc skierowana jest Państwa oferta?

– Do wszystkich którzy nie lubią, nie mają czasu lub nie potrafią gotować. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie. W naszej ofercie znajdują się dania tradycyjnej kuchni polskiej oraz dania dietetyczne. Nasi klienci bardzo sobie cenią nasz bar sałatkowy, w którym mogą samodzielnie wybierać składniki i stworzyć swoją własną ulubioną sałatkę. Nasz bar to nie tylko miejsce spożywania posiłków, ale również miejsce spotkań singli oraz osób starszych, które mogą u nas spotkać swoich znajomych i porozmawiać przy filiżance kawy. To miłe, że nasz bar stał się właśnie takim miejscem.

– Dziękuję, że opowiedział mi Pan o wszystkich nowościach, które są wielkim udogodnieniem w korzystaniu z cateringu, a 20-letnie doświadczenie w gastronomii jest gwarancją najwyżej jakości świadczonych usług. Jako pierwszy i na chwilę obecną jedyny w Iławie wprowadził Pan hermetyczne opakowania, w których można podgrzewać posiłki oraz poszerzył swoje menu o dania fitness. Nowości w ofercie to odpowiedź na potrzeby rynku?

– Ja również dziękuję za rozmowę. Cieszę się, że wprowadzając nowości mogłem odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów. Serdecznie zapraszam do korzystania z naszych usług. Życzę wszystkim smacznego każdego dnia.

rozmawiała:
BEATA ŁUKASZEWSKAzamówienia:
tel. 514-398-392Posiłki w nowych hermetycznych opakowaniach
mogą być podgrzewane w mikrofalówce
oraz piekarniku konwekcyjnym
w temperaturze do 100 stopni Celsjusza.

W menu dania kuchni tradycyjnej
cieszą się dużym zainteresowaniem.


  2015-09-30  

Z komentarzami zapraszamy na forum
Wróć   Góra strony
97413409REDAKCJA:
redakcja@kurier-ilawski.pl


Zaproszenia: co, gdzie, kiedy?
informator@kurier-ilawski.pl


Biuro Ogłoszeń Drobnych:
drobne@kurier-ilawski.pl


Biuro Reklamy:
reklama@kurier-ilawski.pl


Kronika Towarzyska:
kronika@kurier-ilawski.pl


Pierwsza strona | INFORMACJE | Opinie | Kurier Zdrowia i Urody | Papierosy | CENNIK MODUŁOWY | Ogłoszenia drobne | Ogłoszenia modułowe
Stopka | Wyszukiwarka | FORUM | 
E-mail: redakcja@kurier-ilawski.pl, reklama@kurier-ilawski.pl, ogloszenia@kurier-ilawski.pl
Copyright © 2001-2023 - Kurier Iławski. Wszystkie prawa zastrzeżone.