Logo Kurier Iławski

Pierwsza strona
INFORMACJE
Opinie
Kurier Zdrowia i Urody
Papierosy
CENNIK MODUŁOWY
Ogłoszenia drobne
Ogłoszenia modułowe
Stopka
Wyszukiwarka
FORUM

INFORMACJE
Remont mieszkania ITBS. Chciałam tylko normalności.
Znaleziono zwłoki kobiety
Dziecko zmarło w Dzień Dziecka
Pierwsza sesja i już podwyżka zarobków burmistrza
Molestowanie sprzed lat
Podwójna tragedia motocyklistów
20 lat Warmii i Mazur w Unii Europejskiej. Co nam się udało?
Koalicja ognia i wody
Zwycięzcy drugiej tury
Jak trwoga to do... piwnicy
Nie daj się oszukać!
Zbudują wojskowy radar radiolokacyjny
Pierwsza taka operacja
Do studzienki mógł wpaść człowiek!
Jakie komitety wystartują w wyborach?
Wilki rozszarpały psy domowe na oczach dziecka
Radna Ewa Jackowska: Czuję się oszukana!
Leczyła duszę i ciało. Anna Betley-Duda
Urodziła na klatce schodowej
Film „Na żelaznej drodze: 150 lat kolejowej Iławy”
Więcej...

INFORMACJE

2006-08-09

Po relaks na basen do Ostródy


Ostródzkie Centrum Rekreacji „Perła” ma szansę stać się najciekawszym miejscem aktywnego wypoczynku na Warmii i Mazurach. Atrakcje, które czekają na gości, wzbudzają żywe zainteresowanie mieszkańców regionu i turystów z całego kraju.


Basen pływacki (25 m), * basen rekreacyjny z hydromasażami, * jacuzzi, * sauna mokra, *sauna sucha, * możliwość korzystania z aromaterapii (terapia zapachami) i refleksoterapii (terapia światłem), * brodzik dla dzieci z atrakcyjnym wyposażeniem do gier i zabaw w wodzie – to wszystko znajduje się w części basenowej.

– Chcemy, aby każdy, kto odwiedzi Centrum znalazł coś dla siebie – mówi Żanetta Boratyńska, dyrektor obiektu. – Osoby dorosłe mogą zapisać się na kurs ratownika i płetwonurka czy skorzystać z pomocy instruktorów pływania. Na basenie działa szkółka pływacka dla dzieci oraz młodzieży. Nie zabraknie także sportów wodnych: piłki ręcznej i innych. Uczniowie szkolni będą mogli odbywać na basenie zajęcia wychowania fizycznego. Dla tych, którzy cenią spokojną rekreację, przygotowaliśmy dwa jacuzzi i sauny: suchą i mokrą. Ponadto jest specjalny basen z możliwością masażu różnych partii ciała oraz specjalne łóżka do hydromasażu.

Oprócz basenu w Centrum znajdzie się siłownia wyposażona w wysokiej klasy sprzęt. Jej największą zaletą będzie możliwość ułożenia indywidualnego programu ćwiczeń z osobistym trenerem oraz diety dostosowanej do potrzeb klienta.

Centrum Rekreacji „Perła” przygotowało również ofertę dla kobiet, tworząc salę do fitness i zatrudniając niecodziennego trenera.

– Zajęcia w naszym centrum będzie prowadziła Maja Chrostowska-Makara, brązowa medalistka Polski w fitnessie, która podzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami w utrzymaniu dobrego zdrowia i sylwetki – mówi Żanetta Boratyńska. – Panie będą mogły wybrać najlepszą dla siebie formę ruchową, gdyż oferujemy aerobic, aerobic taneczny, step, ćwiczenia z obciążeniem, a także zapraszamy na kurs samoobrony.

O urodę osób odwiedzających Centrum Rekreacji „Perła” zadbają: fryzjer, masażysta i kosmetyczka. I w tym zakresie Centrum chce wyróżnić się oferując najwyższej jakości usługi. Salon fryzjerski „Kosowski Design” poprowadzą utytułowani mistrzowie fryzjerstwa, którzy – korzystając z najnowszych technik fryzjerskich – zapewnią klientom indywidualne podejście i satysfakcję.

– Osoby dbające o zdrowie mogą skorzystać z usług gabinetu, który oferuje różne rodzaje masażu: od leczniczego poprzez odchudzający i ujędrniający do relaksacyjnego – podkreśla dyrektor. – Także salon kosmetyczny „Marzena” wyróżnia się szeroką gamą usług, wśród których znajdują się zabiegi pielęgnacyjne twarzy, francuskiej firmy THALGO, specjalne zabiegi dla mężczyzn, peelingi lecznicze, masaż ciała gorącymi kamieniami czy kąpiele parafinowe.

Osoby lubiące spędzać czas w gronie przyjaciół będą miały do swojej dyspozycji kręgielnię na 8 torów obsługiwaną przez najnowocześniejsze oprogramowanie w Polsce. Dzięki temu zasady gry będą bardziej przejrzyste. Kręgielnia jest prawdziwym miejscem rozrywki, ponieważ – oprócz torów bowlingowych – znajdą się tam również mini-disco, karaoke, gry zręcznościowe i bilard, automaty do gry, a także restauracja na 150 osób.

– Myślę, że każdy, kto choć raz odwiedzi Ostródzkie Centrum Rekreacji „Perła”, będzie chciał tu wracać – mówi z przekonaniem dyrektor Żanetta Boratyńska. – A my dołożymy starań, aby czas spędzony w naszym Centrum pozostawiał zawsze miłe wrażenia.

Zapraszamy codziennie od 6 do 22.
Ostróda, ul. Jana Pawła II 9,
tel. (0-89) 642-05-52,
tel. (0-89) 642-11-51.


tekst promocyjny

  2006-08-09  

Z komentarzami zapraszamy na forum
Wróć   Góra strony
103827058REDAKCJA:
redakcja@kurier-ilawski.pl


Zaproszenia: co, gdzie, kiedy?
informator@kurier-ilawski.pl


Biuro Ogłoszeń Drobnych:
ogloszenia@kurier-ilawski.pl


Biuro Reklamy:
reklama@kurier-ilawski.pl


Kronika Towarzyska:
kronika@kurier-ilawski.pl


Pierwsza strona | INFORMACJE | Opinie | Kurier Zdrowia i Urody | Papierosy | CENNIK MODUŁOWY | Ogłoszenia drobne | Ogłoszenia modułowe
Stopka | Wyszukiwarka | FORUM | 
E-mail: redakcja@kurier-ilawski.pl, reklama@kurier-ilawski.pl, ogloszenia@kurier-ilawski.pl
Copyright © 2001-2024 - Kurier Iławski. Wszystkie prawa zastrzeżone.