Logo Kurier Iławski

Pierwsza strona
INFORMACJE
Opinie
Kurier Zdrowia i Urody
Papierosy
CENNIK MODUŁOWY
Ogłoszenia drobne
Ogłoszenia modułowe
Stopka
Wyszukiwarka
FORUM

INFORMACJE
Czy ktoś kradnie nawet woreczki na psie kupy?
Paszport wyrobisz w Iławie!
Czy przewodniczący Brzozowski straci mandat?
Znany muzyk jazzowy oskarżony o pedofilię
Remont mieszkania ITBS. Chciałam tylko normalności.
Znaleziono zwłoki kobiety
Dziecko zmarło w Dzień Dziecka
Pierwsza sesja i już podwyżka zarobków burmistrza
Molestowanie sprzed lat
Podwójna tragedia motocyklistów
20 lat Warmii i Mazur w Unii Europejskiej. Co nam się udało?
Koalicja ognia i wody
Zwycięzcy drugiej tury
Jak trwoga to do... piwnicy
Nie daj się oszukać!
Zbudują wojskowy radar radiolokacyjny
Pierwsza taka operacja
Do studzienki mógł wpaść człowiek!
Jakie komitety wystartują w wyborach?
Wilki rozszarpały psy domowe na oczach dziecka
Więcej...

INFORMACJE

2006-01-25

Osobowość i Produkty Roku 2005


Zwycięzcom jubileuszowego X Konkursu na Osobowość i Produkty Roku w Biznesie Powiatu Iławskiego zaśpiewa znany polski wykonawca. Finał tego prestiżowego konkursu odbędzie się 24 marca w hali widowiskowej w Iławie.

Organizatorem imprezy jest Iławska Izba Gospodarcza. To jedyny tego typu konkurs o gospodarczym charakterze na naszym terenie. Tym razem będzie to 10. rozstrzygnięcie.

Jak przystało na okrągłe rocznice, oprawa finałowej gali 24 marca będzie inna niż w ostatnich latach: – Na galę zaprosiliśmy znanego polskiego wykonawcę – mówi dyrektor izby Marek Słociński. – Nie zdradzę którego, bo ustalanie szczegółów wizyty nie zostało zakończone.

Mimo tego izba nie będzie biletować imprezy, więc będzie mógł na nią przybyć każdy chętny.


ZGŁOSZENIA

Regulamin konkursu przewiduje wyłonienie 5 laureatów – Osobowości Roku oraz Produktów Roku w 4 kategoriach: wyrób, usługa, inwestycja użyteczności publicznej i inwestycja prywatna związana z działalnością gospodarczą.

Zgłoszeń mogą dokonywać: rady pracownicze, związki zawodowe, rady nadzorcze spółek prawa handlowego, spółdzielnie, organizacje samorządu gospodarczego i zdrowotnego, stowarzyszenia, osoby reprezentujące jednostki samorządu terytorialnego, grupa minimum 5 mieszkańców powiatu i sami kandydaci. Można to zrobić tylko na ankietach dostępnych w Iławskiej Izbie Gospodarczej.

Kapituła konkursu, czyli gremium złożone z przedstawicieli samorządu terytorialnego, samorządu gospodarczego i sponsorów konkursu, wyłoni zwycięzców w dwóch etapach. W pierwszym spośród wszystkich zgłoszeń wybierze po 5 nominowanych w każdej z kategorii. W drugim etapie z piątki wyłoni trójkę – stanie się to 28 lutego. Trójka ta zmierzy się w finałowej batalii o statuetkę. Ostateczne głosowanie nastąpi tuż przed rozpoczęciem gali.

W tym roku przewodniczącym kapituły jest Jan Szynaka.

– Prezes lubawskiej spółki „Szynaka-Meble” został Osobowością w roku 2005, więc to on pokieruje pracami kapituły, taka jest zasada konkursu – wyjaśnia Marek Słociński.


KTO WYGRAŁ ROK TEMU

Przypomnijmy, że rok temu, gdy podsumowywano rok 2004, laureatami zostali:

* Osobowość Roku: Jan Szynaka z Lubawy: * Usługa Roku: kompleksowe usługi florystyczne, kwiaciarnia „Azalia” z Iławy; * Wyrób Roku: chleby gatunkowe, Krzysztof Kłosowski z Iławy; * Inwestycja Użyteczności Publicznej: modernizacja stacji uzdatniania wody w miejscowości Targowisko Dolne, „INEKO” z Iławy; * Inwestycja Prywatna (związana z działalnością gospodarczą): rozbudowa i modernizacja firmy, „TEJO” z Iławy.


KRYTERIA OCENY

Osobowość Roku: * działalność społeczna (w przeliczeniu na jednego pracownika) i charytatywna kandydata; * szczególne umiejętności i zasługi kandydata, mające wpływ na rozwój i osiągnięcia firmy; * wyniki finansowe firmy (dynamika obrotów firmy % na podstawie danych z ostatnich 2 lat, wielkości dotyczące przychodów, kosztów i zysku netto % z ostatnich 2 lat).

Produkty Roku: * nowoczesność technologii; * wzornictwo; * estetyka wykonania; * stopień wykorzystania, wniesienia nowych wartości technologicznych, produkcyjnych.

ARKADIUSZ KARPIŃSKI
Iławska Izba GospodarczaIława, marzec 2005. Migawka z uroczystości
rozstrzygnięcia konkursu za rok 2004.


  2006-01-25  

Z komentarzami zapraszamy na forum
Wróć   Góra strony
104525776REDAKCJA:
redakcja@kurier-ilawski.pl


Zaproszenia: co, gdzie, kiedy?
informator@kurier-ilawski.pl


Biuro Ogłoszeń Drobnych:
ogloszenia@kurier-ilawski.pl


Biuro Reklamy:
reklama@kurier-ilawski.pl


Kronika Towarzyska:
kronika@kurier-ilawski.pl


Pierwsza strona | INFORMACJE | Opinie | Kurier Zdrowia i Urody | Papierosy | CENNIK MODUŁOWY | Ogłoszenia drobne | Ogłoszenia modułowe
Stopka | Wyszukiwarka | FORUM | 
E-mail: redakcja@kurier-ilawski.pl, reklama@kurier-ilawski.pl, ogloszenia@kurier-ilawski.pl
Copyright © 2001-2024 - Kurier Iławski. Wszystkie prawa zastrzeżone.