Logo Kurier Iławski

Pierwsza strona
INFORMACJE
Opinie
Kurier Zdrowia i Urody
Papierosy
CENNIK MODUŁOWY
Ogłoszenia drobne
Ogłoszenia modułowe
Stopka
Wyszukiwarka
FORUM

INFORMACJE
Nie potrafi podnieść nawet pieniędzy
Strażak zginął na służbie
Dziewczynki opętane agresją
Animex próbuje wymusić własne „prawo”
Ze strachu narobił w spodnie
Prześwietlamy portfele władzy
Zawalczy o koronę najpiękniejszej
Odeszła kobieta z klasą
Śmierć pieszej po uderzeniu hulajnogą
Dzieci w paszczy krokodyla
Śmierć policjanta. Czy na pewno samobójstwo?
Samobójstwo policjanta na komendzie
Burmistrz Iławy bez wotum zaufania
Mapy sprzed stuleci
Dziewczyna z alpakami
Kiedy kupić węgiel?
Nowe oszustwo: sms do mamy
Listy do zmarłego
Zatłukł kompana na śmierć
Jezioro zabrało dwa istnienia
Więcej...

INFORMACJE

2008-01-30

Odwiedź TRZY PODKOWY w Biskupcu!


Spotkania firmowe, rodzinny obiad czy impreza okolicznościowa – TRZY PODKOWY w Biskupcu zagwarantuje znakomitą oprawę w każdej sytuacji. Smaku spędzonym tu chwilom dodaje znakomita kuchnia, której kunszt potwierdził się niedawno na arenie krajowej.


TRZY PODKOWY to działający od niespełna roku kompleks złożony z 3-gwiazdkowego hotelu, restauracji i stadniny koni. Znajdziemy go przy wylocie z Biskupca na Grudziądz. Kompleks zajmuje rozległy teren o powierzchni aż 13 hektarów. Prócz zabudowań znajdziemy też miejsce
do imprez plenerowych, stawy rybne, plac zabaw dla dzieci
i padoki dla koni.

Mimo krótkiego czasu działania obiekt już może pochwalić się spektakularnym sukcesem.


MISTRZOWIE KUCHNI

Oto niedawno szef kuchni TRZECH PODKÓW Wojciech Wojtas i jego zastępca Paweł Wiśniewski zajęli drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie włoskiej sztuki kulinarnej, jaki odbył się w warszawskim hotelu Marriott. Do udziału w nim zgłosiły się 42 ekipy z całej Polski. Zakwalifikowało się 20.

Uczestnicy konkursu przygotowywali dania, które były oceniane przez jury smakoszy oraz profesjonalistów branży.

– Jako danie obiadowe przygotowaliśmy tymbalik ze spaghetti z dynią, zaś na deser włoską fantazję, i te właśnie potrawy dały nam konkursowe srebro – mówi Wojciech Wojtas. – Tajemnicą naszego sukcesu było oddanie oryginalnego charakteru kuchni włoskiej poprzez dobór przypraw, składników i kolorystyki dania.

– Nasz szef kuchni i jego zastępca są młodymi, a jednocześnie doświadczonymi kucharzami – podkreśla Małgorzata Nowińska, kierownik hotelu i restauracji TRZY PODKOWY. – Sukces w konkursie potwierdza ich kunszt, którym na co dzień służą gościom naszej restauracji.


RESTAURACJA Z WIDOKIEM

Panowie Wojtek i Paweł dowodzą kuchnią, która obsługuje restaurację na 120 miejsc, otwartą codziennie w godzinach 10-22. Organizowane są tu także imprezy zamknięte, jak spotkania firmowe, szkolenia czy wesela. Gościć można zarówno w samym obiekcie, jak i obok w plenerze, gdzie jest miejsce przygotowane pod grill i ognisko.

Na obiad do TRZECH PODKÓW może przyjechać każdy: zarówno całe rodziny, jak również partnerzy biznesowi, ponieważ menu restauracji jest bardzo bogate. Znajdziemy tu zarówno dania kuchni polskiej, jak i najpopularniejsze potrawy z całego świata. Są także dania wegetariańskie, dietetyczne, dziczyzna, szeroki wybór ryb, karta dań dla dzieci oraz desery.

– Najmłodsi klienci najbardziej lubią spaghetti oraz naleśniki. Z kolei tradycjonaliści docenią naszą kaczkę lub staropolskie zrazy z trzema kaszami – wymienia Małgorzata Nowińska. – Ponadto nasze menu zmienia się harmonijnie wraz z porami roku: latem przeważają potrawy lżejsze, zimą zaś nie brakuje sycących dań.

Przykładowe pozycje z menu: • carpaccio z polędwicy wołowej w pięciu smakach z młotkowanym pieprzem (zakąska) – 18 zł • połówka kaczki pieczonej nadziewanej jabłkami z ziemniakami opiekanymi i modrą kapustą – 32 zł • zrazy z trzema kaszami z bukietem jarzyn gotowanych – 26 zł • ; desery: • gruszka Pięknej Heleny z łzą gorzkiej czekolady – 10 zł; lodowa kula zatopiona w salsie z owoców leśnych – 9 zł.

Restauracji, której wyróżnikiem jest widok na parkur, gdzie często trenują konie, towarzyszy bogato zaopatrzony bar.


JAZDA KONNA

Na miejscu do dyspozycji chętnych pracuje także instruktorka jazdy konnej. Wszyscy chętni, zarówno dorośli, jak i dzieci (w stadninie jest także kuc), mogą skorzystać z jazdy. Umawiać należy się indywidualnie, dzwoniąc pod numer 0511 893-265.

Działa tu także pensjonat dla koni, gdzie pod fachową opieką możemy zostawić naszego wierzchowca (np. na czas zagranicznego wyjazdu).


3-GWIAZDKOWY HOTEL

Hotel na 50 miejsc oferuje pokoje 1-, 2- i 3-osobowe oraz apartament. Przykładowo pokój 2-os. jest w cenie 139 zł za dobę (śniadanie wliczone w cenę).

– Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, telefon oraz dostęp do internetu – dodaje kierownik TRZECH PODKÓW. – Mamy także pokój specjalnie dostosowany dla osoby niepełnosprawnej oraz łóżka dla szczególnie wysokich gości.

RADOSŁAW SAFIANOWSKI

TRZY PODKOWY
Ośrodek Sportów Konnych
Hotel & Restauracja

Biskupiec Pomorski
ul. Wybudowanie 24
tel. (0-56) 474-79-18
TRZY PODKOWY w Biskupcu – front
głównego budynku
Oryginalnym wyróżnikiem restauracji jest widok
na parkur, gdzie często trenują konie
Klimat i komfort – to cechy hotelu i restauracji
TRZY PODKOWY
Pokoje w 3-gwiazdkowym hotelu wyposażone są
w telewizor, telefon oraz dostęp do internetu


www.trzypodkowy.pl
PUBLIKACJA PROMOCYJNA 115/08

  2008-01-30  

Z komentarzami zapraszamy na forum
Wróć   Góra strony
100442764REDAKCJA:
redakcja@kurier-ilawski.pl


Zaproszenia: co, gdzie, kiedy?
informator@kurier-ilawski.pl


Biuro Ogłoszeń Drobnych:
drobne@kurier-ilawski.pl


Biuro Reklamy:
reklama@kurier-ilawski.pl


Kronika Towarzyska:
kronika@kurier-ilawski.pl


Pierwsza strona | INFORMACJE | Opinie | Kurier Zdrowia i Urody | Papierosy | CENNIK MODUŁOWY | Ogłoszenia drobne | Ogłoszenia modułowe
Stopka | Wyszukiwarka | FORUM | 
E-mail: redakcja@kurier-ilawski.pl, reklama@kurier-ilawski.pl, ogloszenia@kurier-ilawski.pl
Copyright © 2001-2023 - Kurier Iławski. Wszystkie prawa zastrzeżone.