Logo Kurier Iławski

Pierwsza strona
INFORMACJE
Opinie
Kurier Zdrowia i Urody
CENNIK MODUŁOWY
Ogłoszenia drobne
Ogłoszenia modułowe
Stopka
Wyszukiwarka
FORUM

INFORMACJE
Urzędnicy oskarżeni przed sądem
Lekarz Stanisław Siłka. Wspomnienie
Wiktor Preuss awansował do Widzewa Łódź
OSTATECZNE STARCIE
Spłonęli we wraku
Obieżyświat Aleksandra Gubernat
Spółdzielnia obniża zaliczki na ogrzewanie
Wracał od dziewczyny
Szpital Iława: Dzieci tutaj nie leczymy
Brudne łapy pedofila
Szeplerzyzna: pomoc dla pogorzelców
Pilnowanie jakości handlu czy utrudnianie życia?
Podpalił sam siebie
Spłonęli żywcem w metalowej pułapce
Gwałt za granicą
Nasza gwiazda eksportowa. Piękna i wszechstronna
Filantrop Jan Szynaka
Szpital znowu nie dla dzieci
Fałszywi policjanci
Pedofile są wśród nas
Więcej...

INFORMACJE

2003-07-07

OSKARŻAM TYMOCHOWICZA


PIOTR TYMOCHOWICZ

Po wielu różnych publikacjach i obserwując różne swoje własne działania, postanowiłem – jako świadek wielu poczynań Piotra Tymochowicza – dać wyraz prawdzie i wyznać wszystko co wiem na jego temat.

Czynię to, drodzy Czytelnicy, wcale nie z zawiści czy innych niskich pobudek, ale po to, by ostrzec was przed tym nikczemnym Żydem, Masonem, Goebelsem w jednej postaci i człowiekiem, który w swej skuteczności nie ma sobie równych. Przecież jeśli mu przyjdzie kiedyś na to ochota, wykreuje w naszej bogobojnej i świętej Ojczyźnie nawet nowego Hitlera, nowego Mao Tse Tunga czy innego Husajna.

Wiem o tym jak wielu różnych podejrzanych i znanych polityków, artystów, premierów i prezydentów, biznesmenów – korzysta z jego najskuteczniejszych teorii i niech Bóg broni, by jakiś zawszony ateista, zrośnięta feministka czy zboczeniec homoseksualny kiedyś z nich zrobił użytek.

APEL DO PROSTEGO CZŁEKA

My wybrańcy z Iławy, z Lubawy, z Pcimia i choćby z warszawki, nie możemy dopuścić, by wygrywali ci, co to manipulacją, to jakieś socjotechniki małpują, zamiast ino... tych, co Boga w sercu mają. Bo ci wyszkoleni przyjdą do was i w drzwi załomocą. I przyjdą odebrać wam dom.

Nie wierzcie tym, co to różne nauki głoszą, co zaśmiecają głowy naszych dzieci w szkołach i innych intelygentnych przybytkach. My nasze dzieci na roli i w chałupach wystarczająco dobrą szkołę damy. Raz główkę pogłaskać, raz w dupę batem chlasnąć, żonkę rankiem zerżnąć... i basta!

Co to więcej uczciwemu człekowi do życia trzeba? A juźci... bochen chleba naszego powszedniego, burak czasem i popitka – to niby, że mało? Pod boską i losu, i państwa opieką da się wyżyć. I co komu sądzone – i tak się ziści. Ino pamiętajta: łba nie wychylać. A że niby reklamy, gesty i inne te cudeńka takie? Ludzie! Ja wam mówię, rozchodzi się tylko o to, że...

Choć na świecie wojna,
Polska wieś spokojna.
Lepsza kupa swojska,
Niż nam obce wojska.
Czy to wsiowe czy miastowe,
Iławianie – wyborowe.

Nie dajta się oszwabić, ocyganić, ani kacapom zwariować. Przepędźcie pepiczki, żółtki, araby-brudasy, asfalty, po-potopców i inną zarazę i krwią napiszcie na waszych zdechłych płotach: „Polska dla Polaków”. A Tymochowiczów i innych Żydów na Madagaskary arktyczne posłać.

APEL DO MŚCIWYCH INTELYGENTÓW

Drodzy bracia i siostry! Myślcie trochę częściej i mocniej, choćby czasem bolało. Tymochowicz zarobił już tak dużo, że do końca życia nie musi w pocie i znoju pracować. Bankructwo mu, niestety, nie grozi.

Wy go do sądu chcecie posłać, i to za coś, z czym nie miał nic wspólnego? Za jakiś pieprzony konkursik, co miał rzekomo w czasie wyborów organizować? Na Boga, ilu to świadków trzeba, by ich przekupić, by taką pierdołę udowodnić? Tylko półarbuz-kretyn na to wpadnie.

Jasne, że jestem za tym, by go za solidne kraty wsadzić, na dożywocie – co najmniej. Za to, że pewnie Żyd, że pomaga prawicy, że czasem lewicy, a czasem nie wiadomo komu. Za to o czym mało kto wie, a ja wam uprzejmie donoszę, że co najmniej dziesięć razy był na rybach u Lwa Rywina i, ani chybił, to on wymyślił całą tę aferę. Za to, że podpadł ośmiu sektom religijnym, wyciągając z nich wielu zagorzałych członków – w tym wiele dzieci, zamiast pozwolić im dogorywać w objęciach obcych Bogów (obcych co prawda, ale zawsze Bogów).

Myślicie sobie, że wcale nie chodzi o wyrok, ale już o sam fakt, że oskarżony stanie przed sądem? I że skruszy go obawa przed utratą dobrej reputacji? Drodzy MYŚLICIELE IŁAWSCY! Czy naprawdę wierzycie, że Tymochowiczowi zależy na dobrej reputacji? I to gdzie...!?

On z radości, że jest udziałowcem kolejnej iławskiej prowokacji, wydał w Warszawie bardzo głośny i skandaliczny bankiet, gdzie wraz z przyjaciółmi do białego rana pękali ze śmiechu.

Sam mi mówił i nawet napisał w pierwszym swoim iławskim felietonie, że spodziewa się koncentracji nienawiści, chęci zemsty i próby zrobienia z niego zaraz po wyborach kozła ofiarnego, bo to typowe w każdej podłej i prymitywnej społeczności małomiasteczkowej. Nie można się dobrać do króla, to chociaż jego błazna się pali na stosie. Tak więc – realizując jego przepowiednie – co udowodniliście? Ha, gratuluję!!!

Drodzy, mściwi intelektualyści iławscy! (w liczbie kilkunastu dziś przerażonych przydupasów bladego bankruta). Nie potępiam was za próbę udupienia Tymochowicza, ale za głupotę i marną ilość zwojów mózgowych. Ba, ja was kocham! Z wielką chęcią pomogę w skutecznym zwalczaniu Tymochowicza, jako Polak prawdziwy z krwi i kości, wasz niestrudzony zwolennik i wielbiciel (Nostradamus iławski w końcu...). Chętnie podpowiem wam jak to zrobić skutecznie, metodami sprawdzonymi od wieków.

Zamiast dłubać przy jakimś debilnym, rzekomym konkursie, podstawcie mu ze dwie panienki co to w ciążę zaszły, niech płaci grube alimenty. A przy okazji postawcie zarzut, że w Iławie nie zapłacił rachunków za cały pobyt w ubiegłym roku. To bardzo ostatnio modny i medialny temat. Na pewno kilka brukowców go podchwyci.

Przydałby się jeszcze zarzut o jakiś szybki seks z rozwrzeszczaną nieletnią (np. w toalecie iławskiego ratusza lub w szatni pobliskiej szkoły nr 3). Nic tak dobrze nie urabia opinii publicznej, jak niewinność obdarta przez diabła rogatego.

Dorzućcie jeszcze jakieś niewyjaśnione do dziś – z fosy za ratuszem – uprowadzenie staruszki, którą ostatni raz widziano gdy przechodził tamtędy właśnie Tymochowicz i niech będzie to jakaś osobista krewna osławionego Maśkiewicza.

Dokładnie, tak trzeba zrobić. Nie wchodźcie na grząski teren, gdzie poruszacie się jak pospolita krowa w teatrze baletu. Skupcie się moi drodzy na tym, co robicie najlepiej, w czym jesteście bezkonkurencyjni, czyli na rozpowszechnianiu kolejnych plotek i pomówień. Zresztą jesteście w tym mocni – wszak to nie przypadek, że Iława przez 45 lat była (może jest nadal?) kuźnią kadr partyjnych i wylęgarnią hołoty SB-eckiej.

Głoście non stop, że Piotr Tymochowicz to Żyd, mason i zdrajca. Takie coś odbierze mu wielu przyjaciół z kampanii wyborczej. Bo on najpierw doradza wielmożnemu Adamowi Żylińskiemu (Polak, rdzenny iławianin), a potem pisze hymny na cześć burmistrza Jarosława Bankruta (pochodzenie zakamuflowane, ale dojdziemy do tego), zaciekle broniąc go jeszcze przed ustawicznym kąsaniem jakiegoś lokalnego brukowca, kierowanego przez ukraińskiego bandytę i uciekiniera znad Dniepru, czyli słynnego Jarosława Synowiec, który kozacką dzidę odstawił tylko na chwilę, a teraz morduje i bezlitośnie wyżyna piórem.

Czy był to odruch czystego serca Tymochowicza? Bezinteresowna pomoc ofierze nagonki wyborczej? Kto temu da wiarę?

Nie wierzycie, mam nadzieję, także w to, że ludzie podli mogą zrozumieć prosty gest uczciwości, ani w iskierkę przebłysku inteligencji tłumu. To z definicji niemożliwe.

Będą mówić, że to jakaś wyrafinowana postać manipulacji, że podwójnie zakłamanie, albo że Tymochowicz – jak statystyczny polityk czy jeszcze gorzej – zwyczajnie dał się przekupić przez Bankruta. Uwierzyć manipulatorowi, to przecież gorzej niż sądzić, że w potrzebie sąsiad nam pomoże.

Na koniec nie omieszkajcie dodać, że Tymochowicz zwariował zapewne. Nie dość, że pisuje do „Nowego Kuriera Iławskiego” za darmo, to jeszcze popadł w schizofreniczne rozdwojenie jaźni, czego niniejszym dowodem tekst powyższy.

Kochani mściciele iławscy! Jeśli nienawidzicie Tymochowicza manipulatora to logiczne, że pokochacie Tymochowicza demaskatora, bo jeśli nie, będzie to oznaczać – ni mniej, ni więcej – paranoidalną postać nienawiści i dość chlewikową żądzę zemsty. Zemsty samej w sobie... Ale o to przecież nikt was, na razie, nie podejrzewa.

Wasz ukochany demaskator we własnej osobie:

PIOTR TYMOCHOWICZ
Warszawa, 2.07.2003 r.

  2003-07-07  

 TWOJE ZDANIE
a co to?
Narcyzm bije z całego tekstu, poczucie wielkości z tytułu bycia kimś innym - w jego mniemaniu...
~yoan
2003-07-14
Och, Joasiu z USA!
Po przeczytaniu twojego tekstu cały zrobiłem się mokry. Najbardziej spęczniało mi... pod paluchami...
~Chris
2003-07-14

Wróć   Góra strony
95821726REDAKCJA:
redakcja@kurier-ilawski.pl


Zaproszenia: co, gdzie, kiedy?
informator@kurier-ilawski.pl


Biuro Ogłoszeń Drobnych:
drobne@kurier-ilawski.pl


Biuro Reklamy:
reklama@kurier-ilawski.pl


Kronika Towarzyska:
kronika@kurier-ilawski.pl


Pierwsza strona | INFORMACJE | Opinie | Kurier Zdrowia i Urody | CENNIK MODUŁOWY | Ogłoszenia drobne | Ogłoszenia modułowe | Stopka
Wyszukiwarka | FORUM | 
E-mail: redakcja@kurier-ilawski.pl, reklama@kurier-ilawski.pl, ogloszenia@kurier-ilawski.pl
Copyright © 2001-2023 - Kurier Iławski. Wszystkie prawa zastrzeżone.