Logo Kurier Iławski

Pierwsza strona
INFORMACJE
Opinie
Kurier Zdrowia i Urody
Papierosy
CENNIK MODUŁOWY
Ogłoszenia drobne
Ogłoszenia modułowe
Stopka
Wyszukiwarka
FORUM

INFORMACJE
Czy ktoś kradnie nawet woreczki na psie kupy?
Paszport wyrobisz w Iławie!
Czy przewodniczący Brzozowski straci mandat?
Znany muzyk jazzowy oskarżony o pedofilię
Remont mieszkania ITBS. Chciałam tylko normalności.
Znaleziono zwłoki kobiety
Dziecko zmarło w Dzień Dziecka
Pierwsza sesja i już podwyżka zarobków burmistrza
Molestowanie sprzed lat
Podwójna tragedia motocyklistów
20 lat Warmii i Mazur w Unii Europejskiej. Co nam się udało?
Koalicja ognia i wody
Zwycięzcy drugiej tury
Jak trwoga to do... piwnicy
Nie daj się oszukać!
Zbudują wojskowy radar radiolokacyjny
Pierwsza taka operacja
Do studzienki mógł wpaść człowiek!
Jakie komitety wystartują w wyborach?
Wilki rozszarpały psy domowe na oczach dziecka
Więcej...

INFORMACJE

2014-01-22

Na przekór głupocie i bohomazom!


Paskudne i nie mające nic wspólnego ze sztuką ulicy ścienne bohomazy, mogą wkrótce zniknąć w szybkim tempie! Rozmawiamy z założycielem firmy „STOPGRAFF”, który dzięki nowoczesnemu sprzętowi usuwa trwale ze ścian chuligańskie wybryki. Wystarczy telefon, przyjazd eksperta, wycena, przystąpienie do pracy i ściana lśni wcześniejszym blaskiem! Można ją nawet zabezpieczyć. Jak to możliwe?


Problem graffiti i bazgroł wykonanych spray’em występuje w każdym mieście. Wandale bezkarnie wykonują graffiti na urzędach, sklepach, blokach, domach, kościołach, przystankach autobusowych czy pociągach. Często nieistotne jest, że niszczony budek ma nową elewację lub jest chronionym zabytkiem.


NIC NIE WARTE „DZIEŁO”
POWODUJE SPADEK CENY

Pojawiające się graffiti na budynku obniża jego wartość i szpeci go. Co w przypadku gdy padniemy ofiarą „malarzy-szpeciarzy”?

– Oferujemy szeroko pojęte usługi usuwania graffiti przy użyciu nowoczesnego urządzenia „Tornado ACS 35” – opowiada Ariel Rutecki, założyciel firmy ekologicznego usuwania graffiti i czyszczenia nawierzchni „STOPGRAFF”. – Jest to wielofunkcyjny odkurzacz przemysłowy, który metodą przypominającą piaskowanie usuwa graffiti i czyści elewacje. Skutecznie radzi sobie z różnymi zabrudzeniami pokrywającymi rozmaite powierzchnie.


CHEMIA NA BOK
SPRAY DO LAMUSA

Co ważne, technologia użyta w tym urządzeniu jest ekologiczna i nie działa szkodliwie na środowisko. Przy jego pomocy można pracować zarówno na zewnątrz budynków jak i w ich środku.

– Najważniejsze jest to, że „Tornado ACS 35” nie korzysta ze środków chemicznych i wody – opowiada Rutecki. – System czyści powierzchnie przy pomocy odpowiednio dobranych granulatów. Działa na zasadzie zamkniętego obiegu powietrza, dzięki czemu wykorzystuje wielokrotnie ten sam granulat, który dobrany jest odpowiednio do czyszczonej powierzchni. Przeważnie pracę zaczyna się najdrobniejszym granulatem i patrząc na postęp prac, dobiera się ewentualnie grubszy.

Sprzęt pracuje niezależnie od zasilania, gdyż firma „STOPGRAFF” dysponuje własnym agregatem prądotwórczym, nie narażając klienta na dalsze koszta.

– Może zdarzyć się, że po usunięciu graffiti zostanie biały odcień lub delikatne odbarwienie – o szczegółach opowiada ekspert. – Taka sytuacja występuje w momencie gdy graffiti ma kilka lub kilkanaście lat i jest już w trwały sposób „związane” z powierzchnią.


W ZGODZE Z NATURĄ
I PIĘKNĄ ARCHITEKTURĄ

Usuwanie graffiti urządzeniem „Tornado ACS 35” to najbardziej ekologiczna metoda radzenia sobie z tego typu zabrudzeniami.

– Pracujemy w obiegu zamkniętym, więc nie emitujemy zanieczyszczeń do środowiska – o korzyściach pracy w zgodzie z ekologią ciągnie Ariel Rutecki. – Nie stosujemy żadnej chemii, a więc nie musimy martwić się o zbieranie i utylizowanie wytworzonych ścieków. Oprócz usuwania graffiti, zajmujemy się również zabezpieczeniem powierzchni, czyszczeniem chemiczno-ciśnieniowym kostki brukowej oraz jej impregnacją. Ponadto, prowadzimy usługi odśnieżania dachów. Ceny ustalane są indywidualnie, dlatego zapraszam do kontaktu każdego, komu zależy na pozytywnym wyglądzie całego otoczenia.

RAFAŁ GRONKIEWICZUrządzenie „Tornado ACS 35” oprócz usuwania graffiti z każdej powierzchni, ma również praktyczne zastosowanie w następujących okolicznościach:

* regeneracji i czyszczeniu posadzek, * usuwaniu nalotów wapiennych, * usuwaniu rdzy, * czyszczeniu fug, * renowacji klatek schodowych, * usuwaniu glonów, mchów i zacieków z saletry, * czyszczeniu pomieszczeń po pożarach, * czyszczeniu pomników i nagrobków, * czyszczeniu zbiorników, * usuwaniu lakieru.


ekologiczne usuwanie graffiti
zabezpieczenie powierzchni
czyszczenie i impregnacja bruku
odśnieżanie dachów
„STOPGRAFF”
kontakt: 669-302-434


Ariel Rutecki ze „STOPGRAFF’u” to fachowiec
przeszkolony w czyszczeniu każdego rodzaju nawierzchni

Specjalistyczne urządzenie może pracować próżniowo
w wewnątrz lub na zewnątrz budynku.
Klient do którego przyjedzie „STOPGRAFF”
nie musi zapewnić fachowcom zasilania
– sprawę rozwiązuje prądotwórczy agregat
  2014-01-22  

Z komentarzami zapraszamy na forum
Wróć   Góra strony
104475023REDAKCJA:
redakcja@kurier-ilawski.pl


Zaproszenia: co, gdzie, kiedy?
informator@kurier-ilawski.pl


Biuro Ogłoszeń Drobnych:
ogloszenia@kurier-ilawski.pl


Biuro Reklamy:
reklama@kurier-ilawski.pl


Kronika Towarzyska:
kronika@kurier-ilawski.pl


Pierwsza strona | INFORMACJE | Opinie | Kurier Zdrowia i Urody | Papierosy | CENNIK MODUŁOWY | Ogłoszenia drobne | Ogłoszenia modułowe
Stopka | Wyszukiwarka | FORUM | 
E-mail: redakcja@kurier-ilawski.pl, reklama@kurier-ilawski.pl, ogloszenia@kurier-ilawski.pl
Copyright © 2001-2024 - Kurier Iławski. Wszystkie prawa zastrzeżone.