Logo Kurier Iławski

Pierwsza strona
INFORMACJE
Opinie
Kurier Zdrowia i Urody
Papierosy
CENNIK MODUŁOWY
Ogłoszenia drobne
Ogłoszenia modułowe
Stopka
Wyszukiwarka
FORUM

INFORMACJE
Listy do zmarłego
Zatłukł kompana na śmierć
Jezioro zabrało dwa istnienia
Zginął podczas koszenia trawy
Propagandowe media samorządowe niszczą lokalną demokrację
Afera budowlana. Domów nie ma, pieniądze zniknęły
Policjant bohatersko ratował uchodźców z pożaru
Ukradł koszyczek ze święconką spod kościoła
Pożar w ośrodku dla uchodźców z Ukrainy
Wdzięczna życiu Wiktoria Szczepańska
Pracownicy upomnieli się o kwity i pieniądze
Wilki wychodzą z lasu i sieją zniszczenie
Mięso, które straszy
Żyliński na emeryturze, ale czy politycznej?
Zamiast wyłączać modernizujemy oświetlenie
Wyszedł do lasu na spacer i... zmarł
Makieta dawnej Iławy
Tragedia na rzece
Tłusty czwartek. Koniec karnawału
Czekał na protezę kilka lat
Więcej...

INFORMACJE

2013-12-18

Mądry lokator w inteligentnym domu


Oświetlenie domowego zacisza sterowane komórką? Klaśnięcie do zapalenia i zgaszenia światła? Motywy znane niegdyś z filmów stały się faktem! Dziś bramę wjazdową otworzymy mrugnięciem samochodowych świateł lub zbliżając się do domu zdalne sterowanie włączy naszą ulubioną muzykę. Jak to działa? Rozmawiamy z ekspertami wiodącymi prym w kraju.


Firma „LEDSYSTEM” istnieje już od 2007 roku, czyli od czasów kiedy na rynek wchodziły pierwsze oświetlenia oparte na diodach. Początkowo założyciel firmy specjalizował się w tuningu samochodowego audio z wieloma nagrodami na szczeblu europejskim, jednak z pędem czasu zamiłowanie do elektroniki przerodziło się w oświetlenie i zdalne sterowanie.

– W swojej ofercie posiadamy produkty, które śmiało mogą zastąpić tradycyjne oświetlenie – opowiada Robert Grajnert, właściciel „LEDSYSTEM’u”, mieszczącego się na terenie „Mozarta” tuż obok baru mlecznego przy ulicy Wyszyńskiego 39 w Iławie. – Z uwagi na to, że wykonujemy zaawansowane montaże, posiadamy ogromne doświadczenie w tym temacie i możemy śmiało doradzać naszym klientom najbardziej optymalne rozwiązania oświetlenia dowolnego pomieszczenia czy placu. Od 2012 roku wprowadziliśmy do swojej oferty również bardzo ciekawe rozwiązanie firmy „FIBARO”, które pozwala na stworzenie na bazie istniejącej instalacji tzw. inteligentny dom. Ponadto, zajmujemy się również projektowaniem i montażem nagłośnienia w budynkach (centralny system nagłośnienia „SONOS” – red.), łodziach motorowych oraz opcjonalnie samochodach. Zajmujemy się także telewizją przemysłową.


INTELIGENTY DOM

System „FIBARO” zmienia każdy dom w inteligentny, samoistnie działający mechanizm ułatwiający życie wszystkim domownikom. Daje on możliwość zdalnego komunikowania się wszystkich urządzeniom elektrycznym, dając ogromne spektrum rozwiązań i zastosowań, zapewniając komfort i bezpieczeństwo.

– Dziś telefonem komórkowym możemy uruchomić nie tylko oświetlenie czy otworzyć bramę wjazdową, ale nawet włączyć mikrofalówkę i sterować natężeniem grzejników – o niekończących się możliwościach ciągnie Grajnert. – Idealnym rozwiązaniem dla podróżujących jest nie tylko zabawa oświetleniem podczas nieobecności w domu, ale i sterowanie roletami okiennymi. Ingerencja osób trzecich na naszym prywatnym terenie zostanie odnotowana, a komunikat zostanie wyświetlony na telefonie. System „FIBARO” to nieskończone możliwości – jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Mnogość wykonanych projektów pozwala nam na profesjonalne doradztwo. Nasz praca, to nasza pasja. Z naszej firmy laik wychodzi doinformowany i z podstawową wiedzą.


SZOKUJĄCA OFERTA

Siedziba „LEDSYSTEM’u” to swoisty popis demonstracyjny możliwości zdalnego sterowania i oświetlenia LED. Co więcej znajdziemy w sklepie mieszczącym się wjazd dalej od marketu Kaufland?

– W naszej ofercie znajdują się LED’owe świetlówki każdego typu – opowiada ekspert. – Żarówki, taśmy, lampki świąteczne oraz cały osprzęt jest na każdą kieszeń. Zapraszamy zniechęconych do tego ekologicznego produktu do naszej siedziby, a skutecznie udowodnimy, że ceny tego typu urządzeń nie muszą odstraszać nikogo. Rozbieżność cenowa w poszczególnych iławskich placówkach jest ogromna. Zachęcam do weryfikacji ofertowej i na pewno od nas nikt z pustymi rękoma nie wyjdzie.


NOWOCZEŚNIE = TANIEJ

Dom oświetlany w technologii LED to przede wszystkim oszczędności. Diody są najbardziej energooszczędnym źródłem oświetlenia oferowanym na rynku. Ich sprawność, czyli ilość dostarczanej energii przekształcanej w światło widzialne, wynosi 80-95%. Sprawność zwykłej żarówki to jedyne 5-10%!

Ponadto, moduły oświetleniowe charakteryzuje przeciętny czas pracy wynoszący około 25 tysięcy godzin. To dziesięciokrotnie dłużej, jak czas pracy żarówki halogenowej i 25 razy więcej od zwyczajnej świetlówki. Przeciętny czas eksploatacji modułu LED wynosi 5-7 lat. Odporność na uderzenia, ogniskowa nasycenia promieni światła, kolorystka, czas włączania i wyłączania, możliwość pracy ze ściemniaczami, mała emisja cieplna oraz ekologia przemawiają za wymianą starego oświetlenia na nowe.

– Zapraszamy do naszej palcówki laików, samouków i specjalistów – na zakończenie dodaje Robert Grajnert. – Posiadamy największy wybór osprzętu LED. Na miejscu wciąż powiększającej się ekspozycji mamy ponad 500 pozycji w najlepszych cenach.

RAFAŁ GRONKIEWICZ„LEDSYSTEM”
Iława, ul. Wyszyńskiego 39
k. „Mozarta”, kontakt: 660-744-922

W siedzibie „LEDSYSTEM’u” demonstracyjnie
sprawdzimy możliwości oświetlenie LED

Siedziba firmy wieczorną porą robi piorunujące wrażenie

Ogromny wybór ekologicznych żarówek,
taśm i akcesoriów w super cenach
Włączenie czajnika lub mikrofalówki
przez komórkę czy tablet? W inteligentnym domu
możliwości są nieskończone i zamiast setek włączników,
wystarczy jedno urządzeniePUBLIKACJA REKLAMOWA
  2013-12-18  

Z komentarzami zapraszamy na forum
Wróć   Góra strony
98553493REDAKCJA:
redakcja@kurier-ilawski.pl


Zaproszenia: co, gdzie, kiedy?
informator@kurier-ilawski.pl


Biuro Ogłoszeń Drobnych:
drobne@kurier-ilawski.pl


Biuro Reklamy:
reklama@kurier-ilawski.pl


Kronika Towarzyska:
kronika@kurier-ilawski.pl


Pierwsza strona | INFORMACJE | Opinie | Kurier Zdrowia i Urody | Papierosy | CENNIK MODUŁOWY | Ogłoszenia drobne | Ogłoszenia modułowe
Stopka | Wyszukiwarka | FORUM | 
E-mail: redakcja@kurier-ilawski.pl, reklama@kurier-ilawski.pl, ogloszenia@kurier-ilawski.pl
Copyright © 2001-2023 - Kurier Iławski. Wszystkie prawa zastrzeżone.