Logo Kurier Iławski

Pierwsza strona
INFORMACJE
Opinie
Kurier Zdrowia i Urody
Papierosy
CENNIK MODUŁOWY
Ogłoszenia drobne
Ogłoszenia modułowe
Stopka
Wyszukiwarka
FORUM

INFORMACJE
Mięso, które straszy
Żyliński na emeryturze, ale czy politycznej?
Zamiast wyłączać modernizujemy oświetlenie
Wyszedł do lasu na spacer i... zmarł
Makieta dawnej Iławy
Tragedia na rzece
Tłusty czwartek. Koniec karnawału
Czekał na protezę kilka lat
GMINA LUBAWA. Trzydzieści lat z pasją dla rozwoju
„Pytanie na śniadanie”
Urzędnicy oskarżeni przed sądem
Lekarz Stanisław Siłka. Wspomnienie
Wiktor Preuss awansował do Widzewa Łódź
OSTATECZNE STARCIE
GMINA LUBAWA. Radni uchwalili budżet
Spłonęli we wraku
Obieżyświat Aleksandra Gubernat
Spółdzielnia obniża zaliczki na ogrzewanie
Wracał od dziewczyny
Szpital Iława: Dzieci tutaj nie leczymy
Więcej...

INFORMACJE

2014-01-22

Kulinarne zmiany na Starym Mieście


Stare miasto w Iławie stanowiło zawsze w historii miasta jego centrum. Obecnie mieszkańcy regionu upodobali sobie „Starówkę”, obierając ją za cel spacerów. Przestrzeń z dala od ruchliwych ulic i sporo zieleni – to wszystko sprzyja wypoczynkowi. Otoczenie restauracji tworzy wymarzony klimat dla przytulnej knajpki. Zaglądamy w miejsce wyjątkowe – są nowości i szereg promocji sprawia, że jest pysznie!


Za przeszklonymi ścianami restauracji ciągnie się piękny obraz fontann, drzew i klombów. Wnętrze lokalu nawiązuje klimatem do otaczającej scenerii – jest nowoczesne, ale poprzez drobne akcenty nawiązuje do historii miasta.

Osoby przebywające w środku urzeka duża ilość zieleni, połączona z ciepłym i delikatnym oświetleniem. Rozmieszczone między stołami parawany zapewniają klientom intymną atmosferę. Muzyka płynąca z głośników tylko dopełnia klimatu…


SMAK TO JAKOŚĆ

Restauracja „Green Garden” została stworzona z myślą o mieszkańcach – uczciwość wobec klientów wymaga, by stosować optymalną relację ceny do jakości, a ceny tu są „iławskie”, nie „światowe” czy „warszawskie”. To wyróżnia lokal na tle konkurencji.

W menu znajdziemy wszystko to, co powinno być serwowane w dobrej restauracji. Dania wykonane są z najlepszej jakości produktów.

– Kuchnia nie stosuje tzw. kombinacji w postaci zamienników produktowych – opowiada Jarosław Ulatowski, szef kuchni „Green Garden”, mieszczącej się na iławskiej „Starówce” przy ulicy Mierosławskiego 6. – Przykładowo, jeśli danie winno być wykonane z określonej części wołowiny wysokiej jakości, to tak jest, a ser na pizzy jest serem, a nie produktem seropodobnym. Tak nakazuje uczciwość. Wszyscy robimy codziennie zakupy i wiemy, ile co kosztuje. Jeżeli w restauracji mamy zapłacić za 150 gram dania tyle, co za kilogram jego składników, to z pewnością nie jest to uczciwe. I odwrotnie: jeżeli danie, np. dwie pizze w cenie jednej są zbyt tanie, to „coś jest nie tak”. Do interesu nikt nie dokłada. Smaczne danie można przyrządzić tylko z dobrych składników i to jest kluczem do sukcesu w gastronomii.


CO ZJEMY W „GG”?

Menu wyróżnia się na tle innych miejsc w Iławie – jest ciekawe i wybór jest bardzo szeroki. Każdy znajdzie coś dla siebie. Pizzy z „Green Garden” nie trzeba przedstawiać, jest znana, lubiana i ceniona. Poza tym dania mięsne, ryby, zupy, sałaty i makarony – wszystko świeże i smaczne. W wyborze pomocą służy miła i kompetentna obsługa. Kelnerzy znają sposób przyrządzania i smak wszystkich potraw.

Szeroki wybór win gwarantuje bezproblemowe zestawienie go z każdym daniem. Piwosze znajdą aż około dwudziestu marek swojego ulubionego trunku.

Bar w restauracji jest wyjątkowo bogaty, co powoduje, że restauracja jest miejscem każdego rodzaju spotkań. Goście mają wybór rzadko spotykany: wódki, whisky, likiery w gatunkach wszystkim znanych, a także te wyszukane, które można kupić tylko w wyspecjalizowanych sklepach. Wyselekcjonowane kompozycje tych składników pozwalają na stworzenie wyjątkowych koktajli. Oczywiście whisky z lodem ma też swój urok, ale drinki tu podawane spełnią wymagania najbardziej wyrafinowanego podniebienia – zwłaszcza płci pięknej.


PROMOCJE & HAPPY HOURS!

Restauracja wprowadziła właśnie cały szereg bonifikat i promocji. Od poniedziałku do piątku w godz. 12-15 za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej młodzież otrzymuje zniżkę na dania obiadowe w wysokości 15%. Codziennie w godz. 18-20 alkohole wysokoprocentowe oraz ich koktajle objęte są promocją: „drugi za 50%”. W środę seniorzy – goście w wieku emerytalnym – otrzymują 20% rabatu na całość rachunku. Bonifikaty nie obowiązują w dni świąteczne i nie łączą się.


PYSZNY CATERING!

Przez wzgląd na liczne prośby i sugestie klientów, restauracja uruchomiła sprzedaż cateringową dań obiadowych. Za zupę zapłacimy 2 zł, za drugie danie – 11,50 zł. To wszystko w jakości „Green Garden”.

Dowóz na terenie miasta jest GRATIS – pysznie, świeżo i zdrowo. Zamówienia, informacje, rezerwacja stolików, organizacja imprez okolicznościowych, spotkań biznesowych, styp, urodzin, Komunii: tel. 666-560-580.

RAFAŁ GRONKIEWICZOBIADY & PIZZA NA TELEFON
restauracja „Green Garden”
Iława, ul. Mierosławskiego 6, Stare Miasto
czynne: 12-22, kontakt: 666-560-580

Restauracja „Green Garden” na iławskim Starym Mieście
serwuje dania z produktów najwyższej jakości,
a bogaty bar sprawia, że jest to miejsce
każdego rodzaju spotkań
Jarosław Ulatowski, szef kuchni „GG”
– Smaczne danie można przyrządzić tylko
z dobrych składników i to jest kluczem do sukcesu
w gastronomii. Z mojej kuchni nie wychodzą potrawy
powstałe z kombinacji zamienników produktowych
Szef kuchni z męską częścią sztabu.
Kuchnia w restauracji jest typu „open” każdy klient
może podejrzeć mistrzów w pracy
PUBLIKACJA REKLAMOWA: B/2014/01/04/03

  2014-01-22  

Z komentarzami zapraszamy na forum
Wróć   Góra strony
97116733REDAKCJA:
redakcja@kurier-ilawski.pl


Zaproszenia: co, gdzie, kiedy?
informator@kurier-ilawski.pl


Biuro Ogłoszeń Drobnych:
drobne@kurier-ilawski.pl


Biuro Reklamy:
reklama@kurier-ilawski.pl


Kronika Towarzyska:
kronika@kurier-ilawski.pl


Pierwsza strona | INFORMACJE | Opinie | Kurier Zdrowia i Urody | Papierosy | CENNIK MODUŁOWY | Ogłoszenia drobne | Ogłoszenia modułowe
Stopka | Wyszukiwarka | FORUM | 
E-mail: redakcja@kurier-ilawski.pl, reklama@kurier-ilawski.pl, ogloszenia@kurier-ilawski.pl
Copyright © 2001-2023 - Kurier Iławski. Wszystkie prawa zastrzeżone.