Logo Kurier Iławski

Pierwsza strona
INFORMACJE
Opinie
Kurier Zdrowia i Urody
Papierosy
CENNIK MODUŁOWY
Ogłoszenia drobne
Ogłoszenia modułowe
Stopka
Wyszukiwarka
FORUM

INFORMACJE
Jakie komitety wystartują w wyborach?
Wilki rozszarpały psy domowe na oczach dziecka
Radna Ewa Jackowska: Czuję się oszukana!
Leczyła duszę i ciało. Anna Betley-Duda
Urodziła na klatce schodowej
Film „Na żelaznej drodze: 150 lat kolejowej Iławy”
Strajk w markecie Kaufland
Atak wilka na dzieci
Historyczne nominacje rządowe dla naszych z regionu
Budowa zabrała młode życie
Szokujący incydent w Szkole Podstawowej nr 1
Burmistrz jednak podnosi podatki
Tragedia w fabryce Szynaka. Zabiła go rutyna? Brak nadzoru?
Napisała ciąg dalszy „Znachora”
Zakaz wejścia na internę szpitala
Rodzinka poszukiwaczy
Radni nie pozwolili burmistrzowi na podwyżkę podatków
Pawdziwy prawdziwek
Zabójstwo pod dyskoteką
Wybory parlamentarne 2023. Wybraliśmy!
Więcej...

INFORMACJE

2006-07-12

„Kasa” lepsza niż banki


W skrzynkach pocztowych wielu małych i średnich firm zaczęły pojawiać się oferty dotyczące rachunku dla przedsiębiorców oraz związanych z nim pożyczek SKOK-u Stefczyka. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się całej sprawie i poprosiliśmy o wyjaśnienia doradcę kredytowego, SYLWIĘ KASPROWICZ.


– W ofercie kierowanej do przedsiębiorców napisali państwo, że oferta SKOK Stefczyka jest teraz jeszcze bardziej atrakcyjna niż kiedykolwiek. Co to oznacza?

Sylwia Kasprowicz: – Zacznijmy od tego, że oferta dla przedsiębiorców to cały plakiet usług, którego podstawą jest wysoko oprocentowany rachunek bieżący TANDEM. Jest to jeden z najtańszych rachunków na rynku usług finansowych, jakie kierowane są do przedsiębiorców, koszt jego utrzymania to tylko 3 zł miesięcznie. Pozwala on na przeprowadzanie rozliczeń finansowych firmy w wygodny i prosty sposób. Ponadto daje dostęp do atrakcyjnych kredytów na prowadzenie firmy, nawet dla rozpoczynających działalność gospodarczą.

– Jakie rodzaje pożyczek gospodarczych dostępne są w pani oddziale?

– Nasza oferta obejmuje siedem różnych pożyczek, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorcy. Zasadniczo mamy dwa rodzaje kredytów: obrotowe, z przeznaczeniem na bieżące wydatki w firmie, oraz inwestycyjne, dzięki którym można rozwinąć obecną działalność. Kredyty są oprocentowane już od 8,9% przy niskiej prowizji wynoszącej nawet 2,0%.

– Którą z pożyczek może pani polecić osobom rozpoczynającym działalność gospodarczą?

– Proponujemy naszym klientom na atrakcyjnych warunkach prawdziwy, kompleksowy pakiet usług: PROSTĄ POŻYCZKĘ GOSPODARCZĄ, na który składa się pożyczka z maksymalnym okresem kredytowania 36 miesięcy, spłacana w równych ratach miesięcznych. Dodatkowo klienci, którzy dysponują dobrą historią kredytową, mogą liczyć na atrakcyjny bonus w postaci EKSPRES LINII. Aby skorzystać z tej oferty, nie trzeba składać odrębnego wniosku, bowiem EKSPRES LINIA przyznawana jest automatycznie na podstawie jednego wniosku. Maksymalna kwota pożyczki łącznie z przyznanym limitem może wynieść nawet 100 tys. złotych. Niewątpliwym atutem PROSTEJ POŻYCZKI GOSPODARCZEJ jest również szereg udogodnień w postaci prostszego wniosku kredytowego: mniejsza liczba wymaganych formularzy, krótki czas rozpatrywania wniosków (72 godziny od momentu złożenia kompletu wymaganych dokumentów), a także uproszczone procedury dotyczące zabezpieczeń pożyczki, w niektórych wypadkach stosowane nawet przy kwocie 50 tys. złotych.

– A co kasa zaproponuje indywidualnym klientom?

– Na szczególną uwagę zasługuje POŻYCZKA REMONTOWO-MIESZKANIOWA, która, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczona jest na remont lub modernizację mieszkania czy też domu. Jej zaletą jest długi okres spłaty do 5 lat, ale z możliwością wcześniejszego uregulowania kredytu bez dodatkowych opłat. Maksymalna kwota pożyczki to 30 tys. zł, a do 20 tys. zł można ją otrzymać bez poręczyciela. Dużym plusem POŻYCZKI REMONTOWO-MIESZKANIOWEJ jest krótki okres oczekiwania na decyzję kredytową, w porównaniu do innych pożyczek tego typu. A dla osób, które wybierają się na wakacje, proponujemy POŻYCZKĘ NA LATO, która dostępna jest od początku czerwca. Udzielana jest już w godzinę, a można ją otrzymać bez poręczyciela nawet do kwoty 20 tys. zł oraz bez zaświadczenia o zarobkach. Dodatkowo przyznawana jest bez badania zdolności kredytowej linia pożyczkowa „od ręki” w koncie osobistym.

rozmawiał:
RADOSŁAW SAFIANOWSKI
tekst promocyjny

Najbliższe oddziały SKOK Stefczyka:

Iława, ul. Sobieskiego 1/1D,
tel. (0-89) 649-24-07, 649-28-79

Lubawa, ul. Kopernika 3 (koło „Biedronki”),
tel. (0-89) 645-64-41


  2006-07-12  

Z komentarzami zapraszamy na forum
Wróć   Góra strony
102140417REDAKCJA:
redakcja@kurier-ilawski.pl


Zaproszenia: co, gdzie, kiedy?
informator@kurier-ilawski.pl


Biuro Ogłoszeń Drobnych:
drobne@kurier-ilawski.pl


Biuro Reklamy:
reklama@kurier-ilawski.pl


Kronika Towarzyska:
kronika@kurier-ilawski.pl


Pierwsza strona | INFORMACJE | Opinie | Kurier Zdrowia i Urody | Papierosy | CENNIK MODUŁOWY | Ogłoszenia drobne | Ogłoszenia modułowe
Stopka | Wyszukiwarka | FORUM | 
E-mail: redakcja@kurier-ilawski.pl, reklama@kurier-ilawski.pl, ogloszenia@kurier-ilawski.pl
Copyright © 2001-2024 - Kurier Iławski. Wszystkie prawa zastrzeżone.