Logo Kurier Iławski

Pierwsza strona
INFORMACJE
Opinie
Kurier Zdrowia i Urody
Papierosy
CENNIK MODUŁOWY
Ogłoszenia drobne
Ogłoszenia modułowe
Stopka
Wyszukiwarka
FORUM

INFORMACJE
Listy do zmarłego
Zatłukł kompana na śmierć
Jezioro zabrało dwa istnienia
Zginął podczas koszenia trawy
Propagandowe media samorządowe niszczą lokalną demokrację
Afera budowlana. Domów nie ma, pieniądze zniknęły
Policjant bohatersko ratował uchodźców z pożaru
Ukradł koszyczek ze święconką spod kościoła
Pożar w ośrodku dla uchodźców z Ukrainy
Wdzięczna życiu Wiktoria Szczepańska
Pracownicy upomnieli się o kwity i pieniądze
Wilki wychodzą z lasu i sieją zniszczenie
Mięso, które straszy
Żyliński na emeryturze, ale czy politycznej?
Zamiast wyłączać modernizujemy oświetlenie
Wyszedł do lasu na spacer i... zmarł
Makieta dawnej Iławy
Tragedia na rzece
Tłusty czwartek. Koniec karnawału
Czekał na protezę kilka lat
Więcej...

INFORMACJE

2016-12-21

GĘSIA CHATA powiększyła się o restaurację


Domowe i zdrowe wyroby z gęsiny, wysokiej jakości produkty od lokalnych producentów, tradycyjne i regionalne wyroby – to wszystko można znaleźć w nowym sklepie i restauracji GĘSIA CHATA przy ulicy Wyszyńskiego w Iławie. Po prostu gęsina jest coraz bardziej popularna!
GĘSIA CHATA w Iławie przy ul. Wyszyńskiego.
Krystyna Ziejewska z załogą w nowym lokalu.GĘSIA CHATA, do tej pory zlokalizowana przy ulicy Gdańskiej w Iławie, zdobyła uznanie nie tylko na iławskim rynku, bo zamówienia płyną z terenu całej Polski, w tym wiele z Warszawy.

Po przenosinach do nowego lokalu przy ulicy Wyszyńskiego (na parterze nowego bloku) firma poszerzyła swoją ofertę o restaurację i wiele dań można spróbować na miejscu.

Jednocześnie w nowym lokalu funkcjonuje również sklep, znany z doskonałych wyrobów. Klient może znaleźć w nim, między innymi takie rarytasy jak półgęsek, czyli pół wędzonej piersi z gęsi, pasztet, zawierający 100% gęsiny, gęsi pieczone i faszerowane, piersi Sous Vide, roladki z udek gęsich, faszerowane szyjki gęsie, czy sztandarowy produkt firmy, czyli Rillettes, którego przygotowanie polega na gotowaniu piersi gęsiej do momentu, aż rozpadnie się na pojedyncze włókna – z dodatkiem białego wina i przypraw. Następnie całość zalewana jest tłuszczem gęsim.

Ponadto, GĘSIA CHATA posiada w swojej ofercie kiełbasy, kabanosy, salcesony, produkty tradycyjne i regionalne, takie jak miody ekologiczne, soki tłoczone z Wiatrowego Sadu, czy chleb własnego wypieku, a od stycznie planuje wprowadzić do sprzedaży również wędliny wieprzowe

Przygotowanie wyrobów odbywa się pod okiem właścicielki lokalu – Krystyny Ziejewskiej, znanej z programu „Smaki polskie”, transmitowanego na antenie TVP 1

– Dbamy o najwyższą jakość naszych wyrobów, wszystkie produkty nie zawierają żadnych dodatków chemicznych, konserwantów, czy polepszaczy smaku – mówi Ziejewska. – Wszystkie nasze gęsi pochodzą z grupy producentów rolnych „Marpol”.

W nowo otwartej restauracji wiele dań można zamówić i zjeść na miejscu.

Nowością na iławskim rynku są śniadania, które klienci mogą zamawiać już od godziny 8:00. W menu śniadaniowym znajdują się świeże soki, wyciskane na oczach klienta, kilka specjałów z gęsiną takich jak omlet, czy grzanki i zdrowe sałatki fit. Wszystko w atrakcyjnych cenach.

Natomiast w menu obiadowym można znaleźć wiele tradycyjnych potraw. W stałym menu znajdują się pierogi z gęsiną, które od dawna cieszą się uznaniem klientów, żołądki gęsie, rosół z gęsi z zielonymi pierożkami, a także dania z wieprzowiny, takie jak zrazy z karkówki oraz kotlet drobiowy z dynią.

Spośród dodatków klienci mogą zamówić ziemniaki puree, frytki, robione na miejscu z ziemniaków oraz surówki, wszystkie robione na miejscu w lokalu.

W nowej GĘSIEJ CHACIE coś dla siebie znajdą również wegetarianie. Zawsze na obiad serwowane jest danie bezmięsne, obecnie są to pierogi leniwe oraz pierogi z kapustą i grzybami.

Dla najmłodszych w lokalu jest specjalny kącik zabaw dla dzieci.

Od połowy stycznia restauracja wprowadzi catering na imprezy okolicznościowe, w tym przygotowanie stołów wiejskich z domowymi, regionalnymi wyrobami.

DAWID RYKACZEWSKI


„GĘSIA CHATA”
Iława, ul. Wyszyńskiego 31c
czynne: codziennie: 8-17, niedziela: 12-16

PUBLIKACJA PROMOCYJNA B/2016/12/51/05

  2016-12-21  

Z komentarzami zapraszamy na forum
Wróć   Góra strony
98541141REDAKCJA:
redakcja@kurier-ilawski.pl


Zaproszenia: co, gdzie, kiedy?
informator@kurier-ilawski.pl


Biuro Ogłoszeń Drobnych:
drobne@kurier-ilawski.pl


Biuro Reklamy:
reklama@kurier-ilawski.pl


Kronika Towarzyska:
kronika@kurier-ilawski.pl


Pierwsza strona | INFORMACJE | Opinie | Kurier Zdrowia i Urody | Papierosy | CENNIK MODUŁOWY | Ogłoszenia drobne | Ogłoszenia modułowe
Stopka | Wyszukiwarka | FORUM | 
E-mail: redakcja@kurier-ilawski.pl, reklama@kurier-ilawski.pl, ogloszenia@kurier-ilawski.pl
Copyright © 2001-2023 - Kurier Iławski. Wszystkie prawa zastrzeżone.