Logo Kurier Iławski

Pierwsza strona
INFORMACJE
Opinie
Kurier Zdrowia i Urody
Papierosy
CENNIK MODUŁOWY
Ogłoszenia drobne
Ogłoszenia modułowe
Stopka
Wyszukiwarka
FORUM

INFORMACJE
Wilki wychodzą z lasu i sieją zniszczenie
Mięso, które straszy
Żyliński na emeryturze, ale czy politycznej?
Zamiast wyłączać modernizujemy oświetlenie
Wyszedł do lasu na spacer i... zmarł
Makieta dawnej Iławy
Tragedia na rzece
Tłusty czwartek. Koniec karnawału
Czekał na protezę kilka lat
GMINA LUBAWA. Trzydzieści lat z pasją dla rozwoju
„Pytanie na śniadanie”
Urzędnicy oskarżeni przed sądem
Lekarz Stanisław Siłka. Wspomnienie
Wiktor Preuss awansował do Widzewa Łódź
OSTATECZNE STARCIE
GMINA LUBAWA. Radni uchwalili budżet
Spłonęli we wraku
Obieżyświat Aleksandra Gubernat
Spółdzielnia obniża zaliczki na ogrzewanie
Wracał od dziewczyny
Więcej...

INFORMACJE

2018-04-25

Ciało bogini w stroju bikini!


O matko! Jest problem? Tkanka tłuszczowa? Inne problematyczne miejsca? Cellulit? Zwiotczenie i brak jędrności? Niefajne kolory na skórze? Dla kosmetologów z iławskiego instytutu kosmetologii IMAGE to nie problem!

Jest kilka sposobów na naprawdę skuteczną walkę z defektami skóry. Po kolei. Jedziemy!

LIPOKAWITACJA
ULTRADŹWIĘKOWA

Ciekawa propozycja w walce o piękną sylwetkę i bezpieczna alternatywa dla liposukcji chirurgicznej. Metoda ta polega na oddziaływaniu fal ultradźwiękowych, odpowiednią częstotliwością, na komórki tłuszczowe. Ultradźwięki usuwają w ten sposób złogi cellulitowe oraz redukują tkankę tłuszczową.

Lipokawitację możemy wykonywać na różnych partiach ciała: uda, biodra, pośladki, brzuch, ramiona. Rozbite komórki tłuszczowe, transportowane są do wątroby, a następnie wydalane z organizmu.

Efektem zabiegu jest modelowanie ciała, zmniejszenie partii obwodów części ciała poddanych zabiegom, poprawa stanu jakości skóry, zmniejszenie cellulitu, a także zmniejszenie małych blizn i rozstępów.

PŁASKI BRZUCH

Po odchudzaniu czy ciąży większość kobiet boryka się z problemem rozciągniętej i zwiotczałej skóry na brzuchu, ramionach czy udach.

Aby przyspieszyć regeneracje takiej skóry kosmetolodzy z IMAGE polecają kuracje ujędrniające z wykorzystaniem fal radiowych, w skrócie zwanych RF. Są to bezbolesne zabiegi, w czasie których działająca na daną partię ciała częstotliwość radiowa przenoszona jest w głębokie warstwy skóry.

Seria takich zabiegów przynosi rewelacyjne efekty w modelowaniu i wyszczuplaniu sylwetki, redukcji cellulitu, ujędrnieniu zwiotczałych powłok brzusznych i nie tylko. Co najważniejsze, zmiana napięcia skóry odczuwalna jest natychmiast.

MASAŻ PRÓŹNIOWY

Główną korzyścią masażu próżniowego jest redukcja cellulitu, tłuszczu na ramionach, plecach, biodrach pośladkach, zwiotczałej skóry i rozstępów.

Zabieg usprawnia metabolizm i ujędrnia skórę, sprzyja stymulacji komórek, która prowadzi do zagęszczenia skóry oraz pobudzenia kolagenu. Następuje poprawa jakości tkanki skórnej, a także ogólnego samopoczucia.

Gwarancją spektakularnego efektu jest połączenie zabiegów fali radiowej i masażu próżniowego.

LIFTING BEZ SKALPELA

Prawdziwy hit dostępny w instytucie IMAGE, czyli modelowanie sylwetki z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii na najwyższym poziomie.

Ultradźwięki HIFU to nowość światowej medycyny estetycznej. Wisienka na torcie, którą można zastosować jako odrębny zabieg lub jako zakończenie serii innych zabiegów na ciało. HIFU napina skórę przywracając jej jędrność i elastyczność. Umożliwia konturowanie ciała poprzez niwelowanie miejscowych złogów tkanki tłuszczowej. zabieg

Dzięki odpowiedniej aplikacji, ultradźwięki HIFU działają na głębokie partie tkanek tłuszczowych, których inne zabiegi nie są w stanie dosięgnąć.

LIPO-DRONY

Kosmetyki firmy Germaine de Capuccini LIPO-DRONE TECHNOLOGY to najnowsza technologia kosmetyczna. Drony wykrywają komórki tłuszczowe i dostarczają do nich składniki spalania tłuszczu. Metoda działa na najbardziej problematyczne obszary: biodra, uda i talię.

Kosmetyk poprawia wygląd skóry, natychmiast modeluje i wyszczupla sylwetkę. Wyjątkowy i bardzo bogaty skład łagodzi uczucie ciężkości, typowe dla niedostatecznego mikrokrążenia związanego z cellulitem. Zastosowanie technologii LIPO-DRONE skutecznie zmniejsza objętość tkanki tłuszczowej i zapobiega powtórnym jej nagromadzeniom,

Germaine de Capuccini to także zabiegi. Image proponuje bandaże antycelulitowe lub drenujące. Już po pierwszym zabiegu zauważalne jest zmniejszenie obwodu miejsc poddanych zabiegowi, a sylwetka staje się smuklejsza i lepiej ukształtowana. Następuje ogólna poprawa kondycji skóry, jej struktury, nawilżenia, gładkości i jędrności.

CO JESZCZE?

W instytucie dostępny jest również zabieg wyjątkowo trafiający precyzyjnie w sam cellulit. Radzi sobie nawet z tym, który wydaje się nie do usunięcia.

Fala uderzeniowa Storz Medical to innowacyjne urządzenie mające zastosowanie zarówno w rehabilitacji, medycynie sportowej jak i medycynie estetycznej.

Terapia falami akustycznymi ma zastosowanie w zabiegach na cellulit i tkankę tłuszczową. Stosowana jest na pośladki, wewnętrzne i zewnętrzne partie ud, bioder, kolan, brzuch i ramion. Siła jaką dysponuje fala uderzeniowa niweluje cellulit zwłókniały nawet III i IV stopnia, a także miejscową otyłość.

MAJOWA PROMOCJA

Od maja br. w Instytucie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej IMAGE trwać będzie promocja na zabiegi lipokawitacji i RF. Zabiegi dla wybranej partii ciała – na przykład twarz szyja, ramiona, uda, brzuch – tylko za 50 zł!

Wszystkie zabiegi w instytucie dostępne są także w pakietach z gratisem!

MARIKA ZENOWICZ


Plaża nie toleruje kompromisów!
Poczuj siłę i piękno!


Nowoczesna aparatura „Storz Medical”

Instytut Kosmetologii
i Medycyny Estetycznej IMAGE
Iława, ul. Sobieskiego, rezydencja Stary Spichlerz
kom. 698-023-828, codziennie: 9-20, sobota: 9-15
  2018-04-25  

Z komentarzami zapraszamy na forum
Wróć   Góra strony
97288503REDAKCJA:
redakcja@kurier-ilawski.pl


Zaproszenia: co, gdzie, kiedy?
informator@kurier-ilawski.pl


Biuro Ogłoszeń Drobnych:
drobne@kurier-ilawski.pl


Biuro Reklamy:
reklama@kurier-ilawski.pl


Kronika Towarzyska:
kronika@kurier-ilawski.pl


Pierwsza strona | INFORMACJE | Opinie | Kurier Zdrowia i Urody | Papierosy | CENNIK MODUŁOWY | Ogłoszenia drobne | Ogłoszenia modułowe
Stopka | Wyszukiwarka | FORUM | 
E-mail: redakcja@kurier-ilawski.pl, reklama@kurier-ilawski.pl, ogloszenia@kurier-ilawski.pl
Copyright © 2001-2023 - Kurier Iławski. Wszystkie prawa zastrzeżone.