Logo Kurier Iławski

Pierwsza strona
INFORMACJE
Opinie
Kurier Zdrowia i Urody
Papierosy
CENNIK MODUŁOWY
Ogłoszenia drobne
Ogłoszenia modułowe
Stopka
Wyszukiwarka
FORUM

INFORMACJE
Pracownicy upomnieli się o kwity i pieniądze
Wilki wychodzą z lasu i sieją zniszczenie
Mięso, które straszy
Żyliński na emeryturze, ale czy politycznej?
Zamiast wyłączać modernizujemy oświetlenie
Wyszedł do lasu na spacer i... zmarł
Makieta dawnej Iławy
Tragedia na rzece
Tłusty czwartek. Koniec karnawału
Czekał na protezę kilka lat
GMINA LUBAWA. Trzydzieści lat z pasją dla rozwoju
„Pytanie na śniadanie”
Seans filmowy dla dzieci z Ukrainy
Urzędnicy oskarżeni przed sądem
Lekarz Stanisław Siłka. Wspomnienie
Wiktor Preuss awansował do Widzewa Łódź
Plan budowy drogi S5. Ostateczne starcie
GMINA LUBAWA. Radni uchwalili budżet
Spłonęli we wraku
Obieżyświat Aleksandra Gubernat
Więcej...

INFORMACJE

2016-01-13

AUTO-CZĘŚCI WOŹNICKI. Kompleksowa opieka


Nikt już nie wyobraża sobie codzienności bez auta. Przyzwyczajeni jesteśmy do sprawnego przemieszczania. Jednak, gdy nasze auto zaniemoże, wtedy zaczyna się walka z czasem, aby jak najszybciej naprawić problem. Szukamy pomocy, najlepiej kompleksowo. Gdzie szukać?

CZĘŚCI DOSTĘPNE OD RĘKI

Firma „Auto-Części Dariusz Woźnicki” istnieje na lokalnym rynku od 2002 roku. Wtedy otworzyła swój pierwszy sklep w centrum Iławy przy ul. Kościuszki 4/2 w budynku biurowym „Społem”.

Chcąc kompleksowo obsługiwać swoich klientów, podjęto w 2007 roku decyzję o otwarciu warsztatu samochodowego. Obecnie warsztat mieści się na ulicy Generała Maczka 8, czyli za boiskiem szkoły podstawowej nr 4.

– Przełomowym momentem w działalności firmy było stworzenie lokalnej sieć sprzedaży części – mówi właściciel Dariusz Woźnicki. – Pierwszy punkt poza Iławą otworzyliśmy w 2010 roku w Kisielicach. Potem kolejno otwieraliśmy sklepy w Suszu, Biskupcu, Zalewie i Lubawie. Wszystkie te działania pozwalały nam docierać do coraz większej liczby klientów i ułatwiać im zakupy.

Opiekunem zewnętrznych punktów handlowych został Patryk Łukomski.

– Posiadamy duży wybór części zamiennych – dodaje menager Patryk Łukomski. – Prowadzimy sprzedaż tylko nowych części do aut osobowych, terenowych i dostawczych, które posiadają 24-miesięczną gwarancje. Klienci którzy kupują u nas części i naprawiają auto w naszym warsztacie mogą oczywiście liczyć na spore rabaty.

A jeśli klient szuka na przykład części nietypowej, to co wtedy?

– Jeśli nie ma jakiegoś towaru, w którymś z naszych punktów, to jesteśmy w stanie go dostarczyć nawet w ciągu godziny z magazynu w Iławie – wyjaśnia menager Łukomski. – W sytuacji, gdy jednak musimy zamówić towar u jednego z naszych dostawców, czas oczekiwania może się wydłużyć od 12 do 24 godzin.

W TROSCE O WYGODĘ KLIENTA

Profesjonalna obsługa i doskonałe zaplecze magazynowe sprawiły, że grono klientów ciągle poszerzało się. Sklep w Iławie robił się coraz ciaśniejszy a klienci mieli problem z miejscem parkingowym.

– W tej sytuacji jedynym rozsądnym rozwiązaniem było poszukanie nowego lokalu, który spełniałby nasze wymagania – tłumaczy Dariusz Woźnicki. – Braliśmy pod uwagę kilka lokalizacji. Wybór padł jednak na budynki należące kiedyś do zakładu karnego w Iławie przy ulicy Wiejskiej 2B za budynkiem policji, czy byłe warsztaty stolarskie POD.

– Pierwsi klienci odwiedzili nas jeszcze pod koniec ubiegłego roku – dodaje Patryk Łukomski. – Nowy punkt to hurtownia-magazyn, w którym na powierzchni około 320 m2 mamy ponad 10 tysięcy asortymentu. No i oczywiście posiadamy własny parking. Nasi klienci mogą teraz bez problemu spokojnie zaparkować i na luzie zrobić zakupy.

PRZEGLĄDY GWARNCYJNE

Firma „Auto-Części Woźnicki”, to również wysoko wykwalifikowany personel warsztatu samochodowego, który ciągle podnosi swoje kwalifikacje, aby być na bieżąco z nowinkami technicznymi.

– Nasz warsztat należy do sieci autoryzowanych warsztatów Magneti Marelli Checkstar i jest uprawniony do wykonywania gwarancyjnych przeglądów aut – tłumaczy Dariusz Woźnicki. – Jest to bardzo wygodne dla właściciela auta na gwarancji. Przeglądu można dokonać na miejscu w Iławie, zaoszczędzając w ten sposób czas i pieniądze. Przegląd w naszym warsztacie jest tańszy niż w warsztacie dealera auta.

ZAWÓD: MECHANIK
SAMOCHODOWY

– Od kilku lat w naszym warsztacie kształcimy uczniów szkoły zawodowej w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych. Obecnie prowadzony jest nabór na rok szkolny 2016/17. Chętne osoby zapraszamy do składania podań na ulicy Generała Maczka 8 – zachęca właściciel.

WSPÓŁPRACA

– Otworzenie nowego magazynu-hurtowni, to nie jedyna zmiana w naszej firmie – mówi Dariusz Woźnicki. – W najbliższym czasie wraz z prężnie działającym zespołem młodych pracowników będziemy realizować kolejne inwestycje. Zachęcamy również do kontaktu osoby i firmy z branży samochodowej, które chciałby podjąć współpracę z nami.

LOKALNA DZIAŁALNOŚĆ

„Auto-Części Woźnicki” inwestuje nie tylko w rozwój firmy. Od wielu lat wspiera lokalne drużyny piłki nożnej. Obecnie w dużej części finansuje działalność statutową w „GKS Wikielec 2 Frednowy”.

Właściciel zapewnia, że jest otwarty na wspieranie inicjatyw związanych ze sportem.

BEATA ŁUKASZEWSKA
AUTO-CZĘŚCI DARIUSZ WOŹNICKI
magazyn & hurtownia

Iława, ul. Wiejska 2B, hala za policją
zapraszamy codziennie w godzinach 8-18, sobota 8-14
tel. (89) 649-41-00, kom. 600-579-409

Od prawej: Dariusz Woźnicki z ekipą.
Zgrany personel dba o to, aby każdy klient
był jak najlepiej obsłużony.


Iława. W nowym magazynie dostępnych od ręki
jest ponad 10 tysięcy części do różnych pojazdów.

  2016-01-13  

Z komentarzami zapraszamy na forum
Wróć   Góra strony
97320546REDAKCJA:
redakcja@kurier-ilawski.pl


Zaproszenia: co, gdzie, kiedy?
informator@kurier-ilawski.pl


Biuro Ogłoszeń Drobnych:
drobne@kurier-ilawski.pl


Biuro Reklamy:
reklama@kurier-ilawski.pl


Kronika Towarzyska:
kronika@kurier-ilawski.pl


Pierwsza strona | INFORMACJE | Opinie | Kurier Zdrowia i Urody | Papierosy | CENNIK MODUŁOWY | Ogłoszenia drobne | Ogłoszenia modułowe
Stopka | Wyszukiwarka | FORUM | 
E-mail: redakcja@kurier-ilawski.pl, reklama@kurier-ilawski.pl, ogloszenia@kurier-ilawski.pl
Copyright © 2001-2023 - Kurier Iławski. Wszystkie prawa zastrzeżone.