Logo Kurier Iławski

wejście
jedynka Kuriera
CZYTAJ
opinie
CENNIK
ogłoszenia drobne
ogłoszenia modułowe
szukaj
FORUM

CZYTAJ
Obwodnica Nowego Miasta. Będzie poślizg
Burmistrz bezradny na hałas z „Leśnej”
Trzy lata temu obiecaliśmy, dziś wręczamy świadectwa
Albo tunel pod torami, albo stanie i czekanie
Kwaśniewski do Kopaczewskiego. Replika o blokadzie USC
Szpital. Nie działa poradnia medycyny paliatywnej
Wodne problemy z hydrantami
Kładka między Małym a Dużym Jeziorakiem zamknięta od 5 lat
Burmistrz zablokował w USC bezpłatne klepsydry
Problemy z dostępem do obiektów sportowych
Czy Iława jest gotowa do sezonu letniego?
Susz. Nowy dyrektor ośrodka kultury
Raport przedwakacyjny. Co Iława oferuje na sezon?
Mikołaj Grzywacz o pierwszych krokach w muzycznej branży
Iława. Zwolnienia podatkowe 2019
Szerszeń monstrum. Kolejna niespodzianka z Azji
Większy skład komisji rewizyjnej. Demokracja czy polityka?
Pokolenie wojny kontra powiat i „służba zdrowia”
Pokonała wirusa i urodziła zdrowe dziecko!
Epidemia. Czy młodzież korzysta z telefonu zaufania?
Więcej...

CZYTAJ

2014-01-22

Kulinarne zmiany na Starym Mieście


Stare miasto w Iławie stanowiło zawsze w historii miasta jego centrum. Obecnie mieszkańcy regionu upodobali sobie „Starówkę”, obierając ją za cel spacerów. Przestrzeń z dala od ruchliwych ulic i sporo zieleni – to wszystko sprzyja wypoczynkowi. Otoczenie restauracji tworzy wymarzony klimat dla przytulnej knajpki. Zaglądamy w miejsce wyjątkowe – są nowości i szereg promocji sprawia, że jest pysznie!


Za przeszklonymi ścianami restauracji ciągnie się piękny obraz fontann, drzew i klombów. Wnętrze lokalu nawiązuje klimatem do otaczającej scenerii – jest nowoczesne, ale poprzez drobne akcenty nawiązuje do historii miasta.

Osoby przebywające w środku urzeka duża ilość zieleni, połączona z ciepłym i delikatnym oświetleniem. Rozmieszczone między stołami parawany zapewniają klientom intymną atmosferę. Muzyka płynąca z głośników tylko dopełnia klimatu…


SMAK TO JAKOŚĆ

Restauracja „Green Garden” została stworzona z myślą o mieszkańcach – uczciwość wobec klientów wymaga, by stosować optymalną relację ceny do jakości, a ceny tu są „iławskie”, nie „światowe” czy „warszawskie”. To wyróżnia lokal na tle konkurencji.

W menu znajdziemy wszystko to, co powinno być serwowane w dobrej restauracji. Dania wykonane są z najlepszej jakości produktów.

– Kuchnia nie stosuje tzw. kombinacji w postaci zamienników produktowych – opowiada Jarosław Ulatowski, szef kuchni „Green Garden”, mieszczącej się na iławskiej „Starówce” przy ulicy Mierosławskiego 6. – Przykładowo, jeśli danie winno być wykonane z określonej części wołowiny wysokiej jakości, to tak jest, a ser na pizzy jest serem, a nie produktem seropodobnym. Tak nakazuje uczciwość. Wszyscy robimy codziennie zakupy i wiemy, ile co kosztuje. Jeżeli w restauracji mamy zapłacić za 150 gram dania tyle, co za kilogram jego składników, to z pewnością nie jest to uczciwe. I odwrotnie: jeżeli danie, np. dwie pizze w cenie jednej są zbyt tanie, to „coś jest nie tak”. Do interesu nikt nie dokłada. Smaczne danie można przyrządzić tylko z dobrych składników i to jest kluczem do sukcesu w gastronomii.


CO ZJEMY W „GG”?

Menu wyróżnia się na tle innych miejsc w Iławie – jest ciekawe i wybór jest bardzo szeroki. Każdy znajdzie coś dla siebie. Pizzy z „Green Garden” nie trzeba przedstawiać, jest znana, lubiana i ceniona. Poza tym dania mięsne, ryby, zupy, sałaty i makarony – wszystko świeże i smaczne. W wyborze pomocą służy miła i kompetentna obsługa. Kelnerzy znają sposób przyrządzania i smak wszystkich potraw.

Szeroki wybór win gwarantuje bezproblemowe zestawienie go z każdym daniem. Piwosze znajdą aż około dwudziestu marek swojego ulubionego trunku.

Bar w restauracji jest wyjątkowo bogaty, co powoduje, że restauracja jest miejscem każdego rodzaju spotkań. Goście mają wybór rzadko spotykany: wódki, whisky, likiery w gatunkach wszystkim znanych, a także te wyszukane, które można kupić tylko w wyspecjalizowanych sklepach. Wyselekcjonowane kompozycje tych składników pozwalają na stworzenie wyjątkowych koktajli. Oczywiście whisky z lodem ma też swój urok, ale drinki tu podawane spełnią wymagania najbardziej wyrafinowanego podniebienia – zwłaszcza płci pięknej.


PROMOCJE & HAPPY HOURS!

Restauracja wprowadziła właśnie cały szereg bonifikat i promocji. Od poniedziałku do piątku w godz. 12-15 za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej młodzież otrzymuje zniżkę na dania obiadowe w wysokości 15%. Codziennie w godz. 18-20 alkohole wysokoprocentowe oraz ich koktajle objęte są promocją: „drugi za 50%”. W środę seniorzy – goście w wieku emerytalnym – otrzymują 20% rabatu na całość rachunku. Bonifikaty nie obowiązują w dni świąteczne i nie łączą się.


PYSZNY CATERING!

Przez wzgląd na liczne prośby i sugestie klientów, restauracja uruchomiła sprzedaż cateringową dań obiadowych. Za zupę zapłacimy 2 zł, za drugie danie – 11,50 zł. To wszystko w jakości „Green Garden”.

Dowóz na terenie miasta jest GRATIS – pysznie, świeżo i zdrowo. Zamówienia, informacje, rezerwacja stolików, organizacja imprez okolicznościowych, spotkań biznesowych, styp, urodzin, Komunii: tel. 666-560-580.

RAFAŁ GRONKIEWICZOBIADY & PIZZA NA TELEFON
restauracja „Green Garden”
Iława, ul. Mierosławskiego 6, Stare Miasto
czynne: 12-22, kontakt: 666-560-580

Restauracja „Green Garden” na iławskim Starym Mieście
serwuje dania z produktów najwyższej jakości,
a bogaty bar sprawia, że jest to miejsce
każdego rodzaju spotkań
Jarosław Ulatowski, szef kuchni „GG”
– Smaczne danie można przyrządzić tylko
z dobrych składników i to jest kluczem do sukcesu
w gastronomii. Z mojej kuchni nie wychodzą potrawy
powstałe z kombinacji zamienników produktowych
Szef kuchni z męską częścią sztabu.
Kuchnia w restauracji jest typu „open” każdy klient
może podejrzeć mistrzów w pracy
PUBLIKACJA REKLAMOWA: B/2014/01/04/03

  2014-01-22  

Z komentarzami zapraszamy
na moderowane FORUM
Wróć   Góra strony
129955266


Biuro Ogłoszeń Drobnych:
drobne@kurier-ilawski.pl


Biuro Reklamy:
reklama@kurier-ilawski.pl


Zapowiedzi: co, gdzie, kiedy?
informator@kurier-ilawski.pl


Kronika Towarzyska:
kronika@kurier-ilawski.pl


Redakcja:
redakcja@kurier-ilawski.pl

wejście | jedynka Kuriera | CZYTAJ | opinie | CENNIK | ogłoszenia drobne | ogłoszenia modułowe | szukaj
FORUM | 
E-mail: redakcja@kurier-ilawski.pl, reklama@kurier-ilawski.pl, ogloszenia@kurier-ilawski.pl
Copyright © 2001-2020 - Kurier Iławski. Wszystkie prawa zastrzeżone.