Logo Kurier Iławski

Pierwsza strona
INFORMACJE
Opinie
Kurier Zdrowia i Urody
Papierosy
CENNIK MODUŁOWY
Ogłoszenia drobne
Ogłoszenia modułowe
Stopka
Wyszukiwarka
FORUM

INFORMACJE
Jak trwoga to do... piwnicy
Nie daj się oszukać!
Zbudują wojskowy radar radiolokacyjny
Pierwsza taka operacja
Do studzienki mógł wpaść człowiek!
Jakie komitety wystartują w wyborach?
Wilki rozszarpały psy domowe na oczach dziecka
Radna Ewa Jackowska: Czuję się oszukana!
Leczyła duszę i ciało. Anna Betley-Duda
Urodziła na klatce schodowej
Film „Na żelaznej drodze: 150 lat kolejowej Iławy”
Strajk w markecie Kaufland
Atak wilka na dzieci
Historyczne nominacje rządowe dla naszych z regionu
Budowa zabrała młode życie
Szokujący incydent w Szkole Podstawowej nr 1
Burmistrz jednak podnosi podatki
Tragedia w fabryce Szynaka. Zabiła go rutyna? Brak nadzoru?
Napisała ciąg dalszy „Znachora”
Zakaz wejścia na internę szpitala
Więcej...

Forum

33439. 
Odnośnie wpisu numer: 33438

Nie mają za co płacić?
A niech zlikwidują radnych wojewódzkich, powiatowych połowę gminnych senatorów, setki fundacji, ekspertów itd
A suka jeździ Pendolino zamiast być uwiązaną przy budzie, a za nią buda z meblami, samolot i limuzyny. I jeszcze suka szczeka mi, że chce być blisko mnie.
 dróźnik szlabanowy
 Susz, Piątek 31-07-2015

33438. 
Trwa demontaż i upadek państwa polskiego.
Od 1 września w całym kraju nie wyjadą na trasy pociągi InterRegio.
Samorządy poszczególnych regionów nie są w stanie dalej dopłacać do tych połączeń.
Żegnajcie staży druhowie: „Mewa", „Portowiec", „Warta", „Drwęca", „Mamry", „Spodek", „Lednica", „Szyndzielnia", „Giewont", „Białowieża" itd.
Młodzież ucieka z Polski samolotami. Najtaniej z Modlina.

POlska w budowie.
Sukces 25-lecia.
 Ola Mała
 Iława, Piątek 31-07-2015

33437. 
Odnośnie wpisu numer: 33436

Panie Kochany! Ja zaś żyję w Iławie od 70 roku wieku XX i zawsze było mi dobrze. Nie za dużo zarabiałem, niewiele wydawałem na balangi, nie trwoniłem grosza. [...] Emeryturę mam nie za wielką, ale ustawiłem sobie życie [...] na małe ale stałe dochody. Jeśli Bóg mi pozwoli i większe choroby mnie nie dopadną, to jakoś dociągnę do upragnionego Nieba i spotkania z Panem.
Ty zaś Panie płaczesz, że cię oszukali. I masz rację, mnie też oszukiwali i teraz tak samo jak ciebie, ale co mam zrobić.
Popatrz. Jednego już nie ma. Tego bogacza. A ty i ja - jesteśmy. Ile on by oddał, aby być z nami. Wszystkie miliony i milijardy. Ale już nie może tego zrobić. A my jeszcze ciągniemy na tym świecie.
I daj spokój Panu Burmistrzowi z pytaniami co on zrobił dla Iławy. Nawet gdyby nic nie zrobił, to tak czy owak ktoś musi być burmistrzem. Natomiast my być nie musimy.
Podobnie jak z tym greckim powiedzeniem: "Życie nie jest konieczne, ale żeglowanie (też w życiu) jest konieczne".
 Marszałek
 Iława, Czwartek 30-07-2015

33436. 
Odnośnie wpisu numer: 33426

Jak żyję w Iławie już 30 lat, jeszcze nie słyszałem żeby tak źle się działo jak dziś. Co to się wyprawia w naszym regionie to przechodzi ludzkie pojęcie, więc muszę zabrać głos, bo mnie boli sprawa tego PO-owskiego dziadostwa, czytaj (starostwa).
Co to jest? - ja się pytam. I co tam się dzieje, że jakaś tam Rabczyńska całym tym bajzlem rządzi i nikt się nie sprzeciwia, nawet starosta Polański nie ma nic do powiedzenia.
Nagrody, stołki i kasę przytulają naszą z podatków... społeczeństwa na którą ciężko pracujemy my wszyscy! [...] Za co? Za picie kawy? Otwieranie rond? Śmiesznego portu? Przecinanie wstęg? Chyba dziadów POgieło do końca! Wstyd i hańba!
Rozwalić i wywalić to dziadostwo! [...] Na jaką cholerę nam darmozjadów utrzymywać...?!
Iławianie obudźcie się! Czas na zmiany! Na jesieni wybory! Wyjdźmy z domów i wybierzmy lepsze jutro! Nie dla nas, a dla naszych dzieci.
NIE dla darmozjadów!
 mieszkaniec powiatu
 stodoła, Środa 29-07-2015

Fatal error: Call to undefined function autolink() in /guestbook.php on line 1288

33434. 
Odnośnie wpisu numer: 33433

Jak daleko ten "rząd" jeszcze zajdzie w swym paranoicznym marszu i walce o utrzymanie władzy?
Może niech, idąc śladem Zygmunta III Wazy, przeniosą już tę stolicę Polski np. do Budy Ruskiej.
Jak patrzę na te peregrynacje koczowników, to przychodzi mi na myśl piosenka Maryli Rodowicz pt. "Jadą wozy kolorowe taborami".