Logo Kurier Iławski

wejście
jedynka Kuriera
CZYTAJ
opinie
CENNIK
ogłoszenia drobne
ogłoszenia modułowe
szukaj
FORUM

CZYTAJ
Obwodnica Nowego Miasta. Będzie poślizg
Burmistrz bezradny na hałas z „Leśnej”
Trzy lata temu obiecaliśmy, dziś wręczamy świadectwa
Albo tunel pod torami, albo stanie i czekanie
Kwaśniewski do Kopaczewskiego. Replika o blokadzie USC
Szpital. Nie działa poradnia medycyny paliatywnej
Wodne problemy z hydrantami
Kładka między Małym a Dużym Jeziorakiem zamknięta od 5 lat
Burmistrz zablokował w USC bezpłatne klepsydry
Problemy z dostępem do obiektów sportowych
Czy Iława jest gotowa do sezonu letniego?
Susz. Nowy dyrektor ośrodka kultury
Raport przedwakacyjny. Co Iława oferuje na sezon?
Mikołaj Grzywacz o pierwszych krokach w muzycznej branży
Iława. Zwolnienia podatkowe 2019
Szerszeń monstrum. Kolejna niespodzianka z Azji
Większy skład komisji rewizyjnej. Demokracja czy polityka?
Pokolenie wojny kontra powiat i „służba zdrowia”
Pokonała wirusa i urodziła zdrowe dziecko!
Epidemia. Czy młodzież korzysta z telefonu zaufania?
Więcej...

CZYTAJ

2006-08-09

Po relaks na basen do Ostródy


Ostródzkie Centrum Rekreacji „Perła” ma szansę stać się najciekawszym miejscem aktywnego wypoczynku na Warmii i Mazurach. Atrakcje, które czekają na gości, wzbudzają żywe zainteresowanie mieszkańców regionu i turystów z całego kraju.


Basen pływacki (25 m), * basen rekreacyjny z hydromasażami, * jacuzzi, * sauna mokra, *sauna sucha, * możliwość korzystania z aromaterapii (terapia zapachami) i refleksoterapii (terapia światłem), * brodzik dla dzieci z atrakcyjnym wyposażeniem do gier i zabaw w wodzie – to wszystko znajduje się w części basenowej.

– Chcemy, aby każdy, kto odwiedzi Centrum znalazł coś dla siebie – mówi Żanetta Boratyńska, dyrektor obiektu. – Osoby dorosłe mogą zapisać się na kurs ratownika i płetwonurka czy skorzystać z pomocy instruktorów pływania. Na basenie działa szkółka pływacka dla dzieci oraz młodzieży. Nie zabraknie także sportów wodnych: piłki ręcznej i innych. Uczniowie szkolni będą mogli odbywać na basenie zajęcia wychowania fizycznego. Dla tych, którzy cenią spokojną rekreację, przygotowaliśmy dwa jacuzzi i sauny: suchą i mokrą. Ponadto jest specjalny basen z możliwością masażu różnych partii ciała oraz specjalne łóżka do hydromasażu.

Oprócz basenu w Centrum znajdzie się siłownia wyposażona w wysokiej klasy sprzęt. Jej największą zaletą będzie możliwość ułożenia indywidualnego programu ćwiczeń z osobistym trenerem oraz diety dostosowanej do potrzeb klienta.

Centrum Rekreacji „Perła” przygotowało również ofertę dla kobiet, tworząc salę do fitness i zatrudniając niecodziennego trenera.

– Zajęcia w naszym centrum będzie prowadziła Maja Chrostowska-Makara, brązowa medalistka Polski w fitnessie, która podzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami w utrzymaniu dobrego zdrowia i sylwetki – mówi Żanetta Boratyńska. – Panie będą mogły wybrać najlepszą dla siebie formę ruchową, gdyż oferujemy aerobic, aerobic taneczny, step, ćwiczenia z obciążeniem, a także zapraszamy na kurs samoobrony.

O urodę osób odwiedzających Centrum Rekreacji „Perła” zadbają: fryzjer, masażysta i kosmetyczka. I w tym zakresie Centrum chce wyróżnić się oferując najwyższej jakości usługi. Salon fryzjerski „Kosowski Design” poprowadzą utytułowani mistrzowie fryzjerstwa, którzy – korzystając z najnowszych technik fryzjerskich – zapewnią klientom indywidualne podejście i satysfakcję.

– Osoby dbające o zdrowie mogą skorzystać z usług gabinetu, który oferuje różne rodzaje masażu: od leczniczego poprzez odchudzający i ujędrniający do relaksacyjnego – podkreśla dyrektor. – Także salon kosmetyczny „Marzena” wyróżnia się szeroką gamą usług, wśród których znajdują się zabiegi pielęgnacyjne twarzy, francuskiej firmy THALGO, specjalne zabiegi dla mężczyzn, peelingi lecznicze, masaż ciała gorącymi kamieniami czy kąpiele parafinowe.

Osoby lubiące spędzać czas w gronie przyjaciół będą miały do swojej dyspozycji kręgielnię na 8 torów obsługiwaną przez najnowocześniejsze oprogramowanie w Polsce. Dzięki temu zasady gry będą bardziej przejrzyste. Kręgielnia jest prawdziwym miejscem rozrywki, ponieważ – oprócz torów bowlingowych – znajdą się tam również mini-disco, karaoke, gry zręcznościowe i bilard, automaty do gry, a także restauracja na 150 osób.

– Myślę, że każdy, kto choć raz odwiedzi Ostródzkie Centrum Rekreacji „Perła”, będzie chciał tu wracać – mówi z przekonaniem dyrektor Żanetta Boratyńska. – A my dołożymy starań, aby czas spędzony w naszym Centrum pozostawiał zawsze miłe wrażenia.

Zapraszamy codziennie od 6 do 22.
Ostróda, ul. Jana Pawła II 9,
tel. (0-89) 642-05-52,
tel. (0-89) 642-11-51.


tekst promocyjny

  2006-08-09  

Z komentarzami zapraszamy
na moderowane FORUM
Wróć   Góra strony
129984418


Biuro Ogłoszeń Drobnych:
drobne@kurier-ilawski.pl


Biuro Reklamy:
reklama@kurier-ilawski.pl


Zapowiedzi: co, gdzie, kiedy?
informator@kurier-ilawski.pl


Kronika Towarzyska:
kronika@kurier-ilawski.pl


Redakcja:
redakcja@kurier-ilawski.pl

wejście | jedynka Kuriera | CZYTAJ | opinie | CENNIK | ogłoszenia drobne | ogłoszenia modułowe | szukaj
FORUM | 
E-mail: redakcja@kurier-ilawski.pl, reklama@kurier-ilawski.pl, ogloszenia@kurier-ilawski.pl
Copyright © 2001-2020 - Kurier Iławski. Wszystkie prawa zastrzeżone.