Logo Kurier Iławski

wejście
jedynka Kuriera
CZYTAJ
opinie, felietony
kogel-mogel
REKLAMA
ogłoszenia drobne
ogłoszenia modułowe
szukaj
FORUM

CZYTAJ
Zaproszenie na wyjątkową wystawę
Pilnuj komina! Pożary i... kary
Marek Żyliński: Budżet powiatu to cynizm i kpina
Powiat. Gdzie ten miód i mleko?
Bez przetargu na pływalni. Skargi na dzierżawę siłowni
Ciężarówka zamiast lalki Barbie
Hordejuk puszczają nerwy
Uwaga na złodzei kieszonkowców w sklepach
Skarga na szpital. Nie ma chętnych do zwrotu
Z jezdni pompują wodę wytrwale...
Dekomunizacja. Osiedle „XXX-lecia PRL”
Skargi na kolejki do laryngologa
17-letni skejt z mamusią
Szpital i seria zgonów. Sprawdzamy postępy w śledztwach
Susz. Koniec przebudowy drogi wojewódzkiej 521
Heroizm szpitala
Skarga na szpital. Ziółka i do domu
Brak piątej klepki
Skargi na POL-MAK. Hałas i opary
Biegam maratony na wesoło
Więcej...

2016-04-20

Salon Drzwi i Podłóg VOX


Remontujesz albo urządzasz mieszkanie lub dom? Planujesz remont garażu? Koniecznie odwiedź salon drzwi i podłóg VOX przy ul. Ziemowita w Iławie, za stacją paliw BP. W szerokim asortymencie salonu można znaleźć panele podłogowe, podłogi drewniane, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, ale także okna PCV i ALU, bramy garażowe i rolety – uwaga! – zewnętrzne.

Łącząc praktyczność z szerokim wzornictwem i technologią, salon oferuje klientom panele i podłogi łatwe w montażu i pielęgnacji oraz wystarczająco wytrzymałe na codzienne zużycie.

Należący do największej polskiej sieci sprzedaży drzwi i podłóg salon oferuje najszerszy wybór tego typu asortymentu w regionie, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie – od klasycznego drewna po współczesne trendy.

W ofercie znajdują się produkty uznanych producentów podłóg drewnianych BARLINEK i TARKET oraz panele podłogowe KROPLUS, KRONOPOL, CLASSEN, TARKET oraz BALTERIO. Wykonane z naturalnych i odnawialnych surowców podłogi zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Salon VOX uruchomił wypożyczalnię wzorów. Dzięki temu klienci mogą wziąć do domu próbki wybranych przez siebie produktów i na miejscu przekonać się, który z nich najbardziej pasuje do innych elementów wyposażenia danego wnętrza czy koloru ścian oraz sprawdzić, jak prezentuje się wybrany wzór w warunkach domowego oświetlenia. Decyzję zakupową podejmujemy, gdy jesteśmy już przekonani, że produkt spełni nasze oczekiwania.

W ofercie salonu można znaleźć bogaty wybór drzwi zewnętrznych, stalowych i drewnianych, oraz wewnętrznych. Od drzwi zewnętrznych każdy oczekuje czegoś innego. Dla jednych najważniejsze są cisza, spokój i bezpieczeństwo, a dla innych termoizolacyjność, czy dobre warunki do pracy. Inni cenią nowoczesne drzwi za ich estetykę, kolorystykę oraz możliwość dostosowania do stylistyki budynku. W salonie VOX każdy znajdzie dla siebie rozwiązanie.

Firma jest wyłącznym dystrybutorem takich marek jak CAL, KR-CENTER, EL-PREMA, czy DOORPOL, współpracuje również z GERDĄ oraz KMT. Wśród dostawców drzwi wewnętrznych nie brakuje znanych i lubianych przez klientów marek: są wśród nich PORTA, DRE, POL-SKONE, INVADO oraz INTENSO.

Drzwi wewnętrzne nadają indywidualny charakter pomieszczeniom, budują wizerunek domu, ale też skutecznie chronią ognisko domowe przed nieproszonymi gośćmi. Pracownicy salonu do każdego podchodzą indywidualnie. Firma oferuje np. takie innowacje jak przejście dla kota, skrzydła składane, przesuwane oraz z lustrem.

W salonie VOX można również zaopatrzyć się we wszystkie produkty dodatkowe i uzupełniające, m.in. podkłady pod panele, listwy podłogowe i progowe, klamki, chemię do konserwacji.

Szeroką gamę produktów dopełniają usługi towarzyszące. Można liczyć na profesjonalne doradztwo, wykonanie pomiarów oraz transport zamówionych towarów. Firma współpracuje również z doświadczonymi ekipami montażowymi, które zadbają o instalację produktów w domu klienta.

W ofercie salonu znajdziemy okna PCV i ALU do każdego domu i mieszkania. Warto wspomnieć o innowacjach, takich jak system energooszczędnych profili okiennych EFORTE opracowany z myślą o budynkach ze specjalnymi potrzebami energooszczędnymi. Dzięki zastosowaniu EFORTE można uzyskać znaczne oszczędności na ogrzewaniu, sięgające nawet 80% w porównaniu do kosztów ogrzewania budynku z oknami starego typu. Możliwe do zastosowania w profilu EFORTE szklenie o grubości do 56 mm sprawia, że okna energooszczędne stają się doskonałą barierą nie tylko termiczną, ale również akustyczną.

Bramy garażowe – segmentowe, roletowe, uchylne i rozwierne – to wszystko można znaleźć w salonie VOX. Bramy różnią się od siebie sposobem otwierania, konstrukcją oraz wypełnieniem panela. Dodatkowo przy zakupie bramy warto rozważyć czy ma się otwierać ręcznie czy automatycznie. Personel salonu chętnie pomoże dokonać odpowiedniego wyboru. Salon gwarantuje wysoką jakość materiałów oraz sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne bram, renomowanych producentów: WIŚNIOWSKI, NORMSTAHL, HORMAN i BRAMTECH.

Roleta zewnętrzna – może być montowana w każdej chwili, gdyż stosuje się ją na elewację. Duży wybór skrzynek, profili i ich kolorów spełni wszystkie estetyczne oczekiwania. W ofercie znajdują się również napędy przeciążeniowe, radiowe oraz przewodowe.

Oferowane zewnętrzne rolety doskonale izolują ciepło, są barierą dla nieproszonych gości, a po częściowym opuszczeniu znakomicie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem.

W sklepie dostępne są już nowe wzory drzwi oraz paneli podłogowych. Na klientów salonu VOX czekają atrakcyjne promocje cenowe, między innymi drzwi od 199 złotych oraz panele AC4, 8 mm za 39,90 złotych.

DAWID RYKACZEWSKI
Salon Drzwi i Podłóg VOX
Iława, ul. Ziemowita 6d, za stacją paliw BP
kom. 601-472-566, kom. 665-157-351
poniedziałek-piątek 9-17, sobota 9-13


Iława, ul. Ziemowita.
Salon VOX, za stacją paliw BP


Nowe wzory paneli podłogowych w salonie VOX


Obsługa salonu VOX pomoże i doradzi
w odpowiednim wyborze produktów
PUBLIKACJA REKLAMOWA: B/2016/04/15/01

  2016-04-20  

Z komentarzami zapraszamy na forum
Wróć   Góra strony
113150729


Biuro Ogłoszeń Drobnych:
drobne@kurier-ilawski.pl


Biuro Reklamy:
reklama@kurier-ilawski.pl


Informator: co, gdzie, kiedy?
informator@kurier-ilawski.pl


Kronika Towarzyska:
kronika@kurier-ilawski.pl


Redakcja:
redakcja@kurier-ilawski.pl

wejście | jedynka Kuriera | CZYTAJ | opinie, felietony | kogel-mogel | REKLAMA | ogłoszenia drobne | ogłoszenia modułowe
szukaj | FORUM | 
E-mail: redakcja@kurier-ilawski.pl, reklama@kurier-ilawski.pl, ogloszenia@kurier-ilawski.pl
Copyright © 2001-2018 - Kurier Iławski. Wszystkie prawa zastrzeżone.